Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az állítás mennyire igaz...

Ez az állítás mennyire igaz procival kapcsolatban? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval az i7-4790K-ról és az i7-4790-ról lenne szó. Ugye a i7-4790K órajele valamennyivel növelhető ezáltal nő a hőmérséklete is. A i7-4790 hivatalosan nem tuningolható így a hőmérséklete se tud felmenni annyira mint a másiknak.

Igen ám de sok helyen olvastam azt hogy i7-4790K alapjáraton is jobban melegszik mint a másik.Ez mennyire lehet igaz? Van valakinek tapasztalata bármelyik procival kapcsolatban? Nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam, a K-s verzióra gondoltam még akkor is ha egyenlőre nem lenne a tuningra szükségem, ki tudja mit hoz a jövő.



2015. júl. 30. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...Nekem a sima 4790 is melegedett(terhelés alatt ~75 fok, nem tűnik soknak, de ha egész nap megy akkor igen), egy Zalman Optimával, jól szellőző házban sem tudtam normálisan lehűteni :(


Hát csalódott voltam...

2015. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!