Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik állítás igaz a homoszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik állítás igaz a homoszexualitással kapcsolatban? és miért? (főleg tapasztalatok érdekelnének) (röviden lejjebb) de figyelmesen olvassátok el ezt a két állítást

Figyelt kérdés

melyik igaz? (első, második, mindkettő, egyik sem) és miért?


1. minden egyes homoszexuálisnak gondja volt az apjával, hiányzott az életéből vagy egyéb apai szülővel kapcsolatos gondja volt


2. nem minden egyes embernek, akinek volt gondja az apjával, hiányzott az életéből vagy egyéb apai szülővel kapcsolatos gondja volt, tehát nem minden ilyen ember lett homoszexuális



2015. máj. 31. 13:36
1 2
 1/18 supra01 ***** válasza:
88%
Mivel nm ismerjük az összes homosexuális ember válaszát a két kérdésre, így nem tudjuk, hogy melyik válasz az igaz az állításra. Vélhetően mindkettő.
2015. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Én akiket ismerek, azok közül 90 %-nak nagyon komoly családi gondjai voltak. Pl. egyik szülő betegsége/halála, vagy egyik szülő betegsége ÉS másik szülő halála. Vagy pl. apa elhagyta a családot.


Van 1-2 olyan ismerősöm akinek oké a családja, nagyon szeretik a gyermeküket, és bármit megtennének, hogy boldog legyen a gyermekük.


Nekem egyik szülő betegsége + másik szülő halála, volt barátomnak szintén.

2015. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és melyik az a szülő?
2015. máj. 31. 13:47
 4/18 A kérdező kommentje:
és ha meghalt az egyik szülő, akkor utána vált az illető homoszexuálissá?
2015. máj. 31. 13:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én apám meghalt még kiskoromban nem is ismertem, de csak biszexuális vagyok...


Igazából amivel ez járt az az apai fél hiánya, nem igazán tanultam meg ezt az apai (férfias) viselkedést. Nem nagyon kedvelnek a nők pont ezért, mert haábr külsőre semmi bajom, nem vagyok egy érdekes társaság, nem tudok igazából flörtölni meg biztonságban sem érzik magukat mellettem...


Szóval tipikusan ezek a férfi tulajdonságok, önbizalom magabiztosság...

2015. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Egyik sem. Nem hiszlek el titeket! A szexuális beállítottságra iszonyatosan pici hatással van a neveltetés, vagy gyakorlatilag akármilyen külső behatás. A homoszexualitás veleszületett viselkedés amely serdülőkorban mutatja meg magát. Egy szexuális szokás. Nem olyan mintha valakit bántalmaznak kiskorában akkor szadistává vagy mazochistává válik. Senki nem válik heteroazexuálisból homoszexuálissa vagy fordítva. Maximum később fedezi fel a valódi szexualitását.
2015. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Tehát egyik sem igaz.
2015. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
*nem egy szexuális szokás
2015. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnknek anyukája lett beteg, nekem 11 neki 14 éves korában, és nekem 16 neki 19 éves korában halt meg az apukája.


Ő imádta az apukáját, én utáltam a saját apám.

2015. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Am nekem él mind2, egészségesek (remélem azok is maradnak sokáig)

Szóval a szüleimmel sose volt semmi gond. Az hogy van párkapcsolati problémájuk és válnak nem rám tartozik 19 vagyok, elfogadtam, van testvérem is akit imádok.

Mondhatni, semmi komoly negatív hatás nem ért még is meleg vagyok...

2015. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!