Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

olyanra lenne szükségem amin netezni,skypolni, wordozni lehet, tanuláshoz is használnám. olyan 50ezret szánnék rá. ezt lehet? tényleg semmi másra nem használnám.

köszi



2015. aug. 1. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből max használtan találsz.
2015. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
használtan vannak régi jó minőségő laposok, amik még ma is korrekt teljesítménnyel vannak. Olyan 40től már jót kapsz.
2015. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kb 65 től kapsz újat is ami megfelel erre a célra
2015. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem. és ha újat szeretnék, mennyit kellene rászánni?
2015. aug. 1. 13:22
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi,hamarabb válaszoltál,minthogy kérdeztem volna :D konkrét laptopot tudnátok ajánlani?
2015. aug. 1. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezek vannak érdemesebb lenne 4gb ram minimum de 2 vel is ellehet éldegélni egy ideig és ahogy van pénz venni bele ramot. 4gb 80e től kezdödik. esetleg néha valami nagy áruház akciójában kilehet fogni 60-70 körül is ilyen alap gépeket

2015. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
újat teljesen felesleges, mert kidobsz 60-70k-t egy olyan gépért, amit a chrome is izzasztani fog első perctől. Használtat mindenképp ennyiért.
2015. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi. És akkor mi lenne a helyzet ha az árat feltornáznám 100.000ft-ig? :) Abbol lehet már valami normálisabbat venni újonnan? vagy ennyiből is cska használt?
2015. aug. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!