Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó-e igy a számítógép configom...

Buha360 kérdése:

Jó-e igy a számítógép configom? Pl: rátudom-e dugni aszt a 2 ventit az alaplapra vagy kevés lenne a táp neki.

Figyelt kérdés
fx 8320 proci asus gtx960 vga Asus M5A99FX PRO alap Corsair 500W cx500m kingston hyperx fury 4gb 1600mhz samsung 120gb evo basic ssd thermaltake versa g2 gépház toshiba 2 tb merevlemez xilence coo-xpf120 120 mm rendszer hűtő venti. Zalman zm-f1bl 80 mm samsung sh-224db/rsms dvd iró.

2015. aug. 2. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

véleményem szerint rá tudod dugni.

ha attól kevés,hogy azt a két 2 wattos ventit rádugod,akkor eleve a gép se működne jól.

2015. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mondjuk arra én is rájöttem hogy nem lesz semmi belőle.De most nem ez a fontos.Rosszul is fogalmaztam meg a kérdést xd tulajdonképpen arra vagyok kíványcsi hogy elég kábel van-e a tápon hogy rátudjak dugni mindent ? xd
2015. aug. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!