Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki mit gondol az AMD processzo...

TheSanyi18 kérdése:

Ki mit gondol az AMD processzorról? Nyugodtan vehetek AMD processzort?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimálisan gyengébben teljesítenek , de az áraik a helyén vannak.Én nekem is AMD lesz.
2015. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, vehetsz. Senki nem gátol meg benne. Viszont a legjobb az lenne, ha leírnád mire használnád, és hogy mennyi rá a keret.
2015. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

AMD processzor játékra is jó, max 5fps különbség van i5 szemben, esetleg vannak olyan játékok amik i5 helyezik előtérben ott azért meglátszik a különbség pl:Battlefield 4, de egy jó videókártya mellet AMD se fog cserben hagyni !!


i5 van úgy írom ezt!

2015. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen árban tervezel venni.
2015. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jók az AMD processzorok de nagyon sok dologtól függ a fő kérdés az hogy mire szeretnéd használni és hogy mennyi pénzed van rá, ha esetleg komolyabb processzor pörgető dolgokat szeretnél csinálni akkor nem ajánlatos az intel valamint ha van több pénzed akkor is az intel az ajánlott
2015. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel most kevés pénzem van ezért én is Amd-t veszek. Mivel egy i5+ alaplap annyiba kerül mint most ez a gép. Jővőre majd kicserélem az alaplapot meg a processzort.
2015. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
AMD teljesen jó processzorokat gyárt.Én most egy AMD Phenom ii x4 965-öt használok és teljesen jó.A legújabb játékokat is viszi vga-tól függő grafikai beállításokon.Én úgy vagyok vele,hogy nem adok ki +30-40ezreket,hogy i5-ös lehessen a gépemben ha egyszer ez a proci is kiszolgál.
2015. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!