Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik billentyűzetet válassza...

Melyik billentyűzetet válasszam? Az elsőhöz adnak WASD-szürke színű billentyűket. A másodikhoz meg egy egeret? Amúgy majdnem egy árban van a kettő.

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2015. aug. 7. 12:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
HÁt figyelj ha neked jobb hogy egér helyett kapsz szürke színű billentyűt akkor hajrá :D
2015. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Egyik sem éri meg az árát, de akkor inkább egeret adjanak hozzá, mint színes billentyűsapkát.
2015. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Trevor. ***** válasza:

Nézd, nekem van egy ezeréves, agyonvert, náci kiosztású HP billentyűzetem, ami a mai napig bírja, pedig régi darab már.

Ellenben az ilyen billentyűzeteknek a garanciaidő lejárta után 1-2 hónappal mindenféle bajuk szokott lenni, beragadó billentyű, nem érzékel, megtörik az USB kábel stb.

2015. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Pedig olcsóak, alig kerülnek egy tízesbe.

Ebben az árkategóriában azt írják, hogy simán megérik az árukat.

2015. aug. 7. 12:36
 5/22 anonim ***** válasza:

Inkább a CM Storm.


De trevornak igaza van. Ameddig bírta nekem is a régi 10 éves billem addig minden gépnél azt használtam csak már a végén minden gombja beragadt és lecseréltem. Az egér ami volt hozzá szintén csere lett 10 év után mert meghalt a lézer benne.

Azóta kb szo..k az egerekkel és billekel. Billek nem bírnak ki semmit az egerek meg mostanában hetente cserések nálam mert mindegyik szar. Vettem egyet 2 hét mulva szar a görgő veszek másikat nincs benne görgő XDD

2015. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Pont ugyanazt tudják, mint egy 2000 Ft-os szar, ugyanolyan membrános rettenet, csak 5-ször annyiért. Az 5.000 - 20.000 közötti sávban gyakorlatilag nincsenek jó billentyűzetek, mert a mechanikus kapcsolók ennél drágábbak, a membránosokból meg a legjobb sem ér 5.000 Ft-nál többet.
2015. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha a

"20 billentyű Anti-Ghostning funkcióval

1000Hz Ultrapolling / 1ms válaszidő "

tenylegesen tobbet szamitanak ezek, mint egy akarmilyen minosegu/kepessegu eger.

2015. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha a felsorolt dolgok tenyleg igazak, nah. :)
2015. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egy mechanikusat, aztán egy életre le van a gond a billentyűzetről. Én 21 év után cseréltem le a jó öreg IBM Model M buckling springet, azt is csak azért, mert már nagyon ronda volt. De az emberek többsége inkább kiad 20 év alatt 50 ezret eldobható billentyűzetekre, mint hogy vegyen 20 ezerért egy tartósat.
2015. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Trevor. ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Én majd új gép vásárlásakor tervezek mechanikusat venni, addig csak kibírja a mostani. És ott legalább vannak minőségi CherryMX kapcsolók, amiket lehet egyenként cserélni, ha tönkremennének. Szóval ja, egy mechanikus bill. egy életre szól, akárcsak egy Noctua vagy más minőségi procihűtő.
2015. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!