Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10, dedikált fényerősz...

Windows 10, dedikált fényerőszabályzó nem működik. valaki, valamilyen ötlet?

Figyelt kérdés

Hali!

Van egy kis problémám, frissen telepítettem az új operációs rendszert a windows 10-et, laptopomra. Viszont nem működik a dedikált fényerőszabályzó gomb rajta, és máshol sem tudom átállítani a fényerőt, viszont más dedikált gomb (hangerő, multimédiás gombok) működnek.

Valaki tudna segíteni?



2015. aug. 8. 00:07
 1/8 Trevor. ***** válasza:
Minden driver fent van?
2015. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amd raderon legújabb amit most a win 10hez készítettek
2015. aug. 8. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ott driver hiány van.

Driver boosterrel kerestesd meg a drivereket és jo lesz.

(tudom hogy nem szabad ilyet használni de szerintem egyik legjobb)

2015. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Trevor. ***** válasza:
Én még mindig jobban bízok a laptopgyártó oldalán található driverekben.
2015. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát már ha a laptop gyárto frissiti a drivereket mert pl az enyémnél csak a régik vannak fent.

Ezzel meg nekem még nem volt gond mindent drivert megtalált és nem volt gond.

Még az nvidia driverből is leszedte a legfrissebet mindig.

2015. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos én az amd oldaláról töltöttem, de valószínűleg letörlöm.
2015. aug. 8. 00:32
 7/8 Trevor. ***** válasza:

De nem a vga driver miatt nem megy szerintem a dedikált fényerőszabályozó gomb. Ehhez direkt az adott laptophoz való kiegészítő (utility) drivert kell leszedni.

Demon: Haveromnak olyan volt, hogy HP laptopja van Intel procival és dedikált AMD kártyával és ő letöltötte az AMD drivert a HP oldalán a laptop drivertámogatási részénél, fel is ment a Catalyst asszem, de a játékok csak az integráltat ismerték fel. Majd letöröltettem vele és lesedettem vele az AMD oldaláról a legfrisebb Mobility Radeon drivert és azzal már tökéletesen felismerte minden játék.

2015. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt a amd drivert ne töröld le mert kell az is. Csak ahhoz hogy az működjön kell még más driver is.


Trevor:

Hát igen pont ezért használom inkább ezt a programot.

Meg azért is használom mert amikor napi 4-5 gépet csinálsz azzal hogy windows telepités azért ahhoz nincs kedvem hogy aida-val megnézni mi kell utánna keresgetni.

Ezt felrakom és megcsinálja és eddig gond nélkül.

2015. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!