Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok megfelelő VGA...

Hol találok megfelelő VGA Drivert?

Figyelt kérdés

Ati Radeon HD3650 Silent Magic 512MB kártyát vettem. Az ati.com-on csak 3600 és 3400-hez való drivert találtam.Valaki azt mondta,a 3600-on belül lesz,de nincs....A boltban azt mondták amúgy, Ati AMD 7.1-es driver kell nekem.....Hol találom ezt?.....vagy a legfrissebbet?

Köszi....


2008. szept. 6. 08:03
 1/8 Hintalow ***** válasza:

Lehet, hogy rossz helyen keresgéltél, nekem pár kattintásból megvolt: beírod a böngészőbe, hogy ati.com, ott felül a support & drivers részre kattintasz, utána a download graphics drivers opcióra, ezután kiválasztod az oprendszered tipusát, utána a radeon termékcsaládot és ott lesz minden, amire szükséged lehet.

(az alján még a radeon 9000-es is ott van, ami a régi kisgépemben gyűri az ipart:)

2008. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

drivers.hu

osigo szoftwerbázis.hu

honositomuhely.hu


ezeken az oldalakon is találsz. Vagy ahogy már írták, a gyártó honlapján.

2008. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
khm...Bitos velem van a baj,de 3650-set akkor sem látok sehol.....:(
2008. szept. 6. 08:48
 4/8 anonim válasza:
ati.com --> Drives And Software --> oprendszert kiválasztod --> Radeon --> Radeon HD 3600 Series - ez kell neked, ez tartalmazza a drivert a 3650-hez is.
2008. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2008. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
....:))))))) Köszönööööööömmmmm!!!!!!
2008. szept. 6. 10:41
 7/8 anonim válasza:
Nem ati,hanem asus.com!
2009. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Neked már jó nincs vele problémád?? jó volt az a link??
2010. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!