Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet ez a kis eltérés a...

Hogy lehet ez a kis eltérés a két videókari összehasonlításánál?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én rontottam el valamit, de a witcher 3 minimum gépigényénél a VGA-hoz ez van írva:

Nvidia GPU GeForce GTX 660


Az én videókarim pedig:

NVIDIA GeForce 920M 2GB


egy oldal szerint a videókártyám jó a minimum és a normál grafikára állított witcherhez (fullon nyilván nem tudom nyomni) , viszont a gpuboss.com szerint, ahol a két videókártyát összehasonlítom, ott a 920M mindenben alulmarad a GTX 660-al szemben. Ez most akkor hogy van? Melyik az igaz?



2015. aug. 10. 08:00
 1/4 Trevor. ***** válasza:
GpuBoss oldalban nem szabad bízni.
2015. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy 660-on például elmegy full HD-ben, te meg a pici 1360-as laptop képernyőn játszol. Ég és föld a különbség a teljesítményigény között.
2015. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így már értem! köszönöm szépen
2015. aug. 10. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:

GPUBoos-t nem szabad nézni az az oldal max annyira jó hogy a két kártyának a specifikációi le vannak írva a "tesztnek" a végén.

És ennyi.

Inkább írd be a kártyád nevét a YT-ba és mellé a játék neve és megtudod nézni hogy hogy fut rajta az adott játék.

2015. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!