Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD-re szabad játékot telepíteni?

SSD-re szabad játékot telepíteni?

Figyelt kérdés

Most vettem egy 120Gb os HyperX Savage SSD-t, mert nagyon lassan indult a BF4 és a Naruto revolution. Olvastam, hogy nem szabad torrentezni róla meg játékokat rárakni mert akkor elfárad, a torrentezéssel persze nincs baj de a ez a két játék ugyanolyan tetülassan tölt mint mielőtt beszereltem. Ha ezt a két játékot rárakom az SSD-re akkor azzal nagyon lerövidítem az életét vagy hülyeséget írtak. Mert ha tényleg nem szabad akkor eladom azt jó napot, mert így nekem egyáltalán nem érte meg az árát mivel alapjáraton nem gyorsult annyit tőle a 64 bites win8.


(A windowst frissen telepítettem az SSD-re és csak ezt a két játékot telepíteném rá azokat amivel nem játszok sokat vagy csak kipróbálom persze megy a régi merevlemezre)



2015. aug. 14. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Játékot szabad telepítei rá. Mivel a gép azt csak olvassa.

Sajnos aztonban a mostani játékok méretéből adódóan nem sok mibnden megy majd föl rá. Főleg ha a BF4+Premium játékot vesszük alapul :D

2015. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Torrentezni ,ne torrentezz rajta.

Letölteni a hdd-re,mivel a legtöbb hdd gyorsabban ír mint ahogy a mai átlag 40mb-s net tölt 4mb-t 1 mp alatt...

Max telepíts játékot az ssd-re ,de ne arra tölts!

Naruto és a bf 4 olyan játék ami csak picit gyorsul tőle,hiszen a töltő képernyő egy része ilyen reklámfelület ami ott marad fejreállva is,viszont sok játékban az ikonra kattintástól a játékmenetig eltellt idő akár 1-2 perccel rövidíthető!

Általában párezer teleírásnyi az élettartam.

Pl: 8 e teleírásnál ha csak ráteszed akkor azt csak 1x írtad rá (persze játékadatok mentések mennek de az elhanyagolható),ha torrentezel ott minden adat kb 10-15x gyorsabban elhasználja,mert az írás+olvasás egyszerre meg kommunikáció és egyéb -> egy 40 gb-s letöltésnél elmegy cirka 60 gb forgalom.

2015. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy beszerelted nem lesz gyorsabb a Windows! Az SSD-n van az operációs rendszer?
2015. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem olvastam vég
2015. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
SSD-vel a Watch Dogs vagy GTA V esetében tudnál nyerni perceket. Bár a Watch Dogs meglepően gyorsan tölt HDD-ről a GTA V viszont a vége felé már nem annyira
2015. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Trevor. ***** válasza:
Szabad. Nekem csak a win10 és a Wot van SSD-n. De a lapozófájl is nyugodtan mehet SSD-re, bírja az. Nagy valószínűséggel hamarabb fogod lecserélni, mint hogy tönkremenne.
2015. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm mindenkinek :)

Hát remélem azért gyorsabb lesz a BF4 mert a háromnál nagyon gyorsan töltött. Ennél van mikor 3-5 perc mire behozza a pályát még akkor is ha ugyanaz mint amin eddig voltam csak vége lett az adott meccsnek.


Hát én az a típus vagyok aki addig gyűri a dolgokat amíg vagy teljesen elavulnak vagy meg nem döglenek aztán veszek egy félprofi gépet és azzal megint elvagyok 5-8 évig :D

2015. aug. 15. 07:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyorsabb lesz. Mert énis arról játszottam. Most a Hybriden van helyhiány miatt. De nem nagyon játszok mostanság úgyhogy azt a töltési időt... Kibírom :D
2015. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy Samsung SSD PRO-t 10 év garanciával. Arra tedd a játékaidat, a mentésről legyen egy másolat a HDD-n. Ha az SSD bedöglik 10 éven belül, (simán bedöglik vagy 3-4 alkalommal) akkor gariban cserélik és max a játék veszett el. Kapsz egy másikat gariban, arra feltolod a játékodat+A HDD-n lévő mentésed
2015. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Trevor. ***** válasza:
Azért a 850 PRO-nál figyelni kell arra, hogy a garancia 10 év/150TB, ha kevesebb, mint 10 év alatt ráírsz 150TB-t, akkor elveszett a garancia.
2015. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!