Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorcsere után a bios...

Processzorcsere után a bios kiírja ugyan a processzor nevét, de mégsem tölti be rendesen és az alábbi képernyő fogad. Hogy tudnám elérni, hogy ne kelljen mindig F1-et nyomnom a továbbhaladáshoz?

Figyelt kérdés

[link]

F1 után működik minden rendesen.

BIOS-t még a régi processzorral frissítettem, azóta már az új processzorral is, ugyanarra a verzióra, de még mindig ugyanaz.



2015. aug. 15. 08:59
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
41%
Frissítsd a biost ;)
2015. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Reseteld ki a BIOS -t, hátha..
2015. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsolás után áramtalanítod a géped ? mert ha igen lehet az a probléma.
2015. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Fujitsu honlapján találtam valami mikrokódot, ami elvileg a bios mellé írja a processzorokat, amiket el kell fogadnia, csak még nem világos a telepítése.

Legalábbis amit google fordításból ki tudtam venni valami ilyen problémára való lenne.

2015. aug. 15. 10:09
 5/5 A kérdező kommentje:

A resetelés nem segített , a többi tanács is zsákutca, valamilyen patch kellene a processzorhoz.

Annyit sikerült elérnem a biosban, hogy a két sípolás még megvan, de legalább továbbindul a windowsra F1 nélkül.

Minden remekül működik, csak a 4Mb Cache hiányzik, 2Mb megvan, mint az előző procin.

2015. aug. 15. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!