Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet raknál össze,...

Milyen gépet raknál össze, videók felvételére, streamelésre és játékok legalább High-on játszására? Keret 150-200 ezer forint.

Figyelt kérdés

Szóval fontosabb infók:

-Monitor, billentyűzet stb.. minden megvan, csak magára a gépre irányul a kérdés

-a keret az 150-200 ezer forint között lenne, lehetőleg a költséghatékonyabb megoldást választanám

-számítógépes játékok felvétele és youtube-ra való feltöltése a fő cél, ennek kellene megfelelnie

-néhány példa játék: Cs:Go, Fifa, Bf3, Bf4, és a jövőben megjelenő játékok is

Mindenkinek nagyon köszönöm aki segít, nagyon sokat jelentene nekem!



2015. aug. 15. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Összesen: 157 996 Ft + áfa 200,655 Ft

2015. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a segítséget, nagyon tetszik amit írtál, esetleg még annyi kérdésem lenne, hogy pl. egy ilyen videókártya: "ASUS Radeon R9 270X DirectCU II TOP 2GB GDDR5 256bit PCI-E (R9270X-DC2T-2GD5) Videokártya"

is megállná a helyét szerinted? Rengeteg tesztet olvastam róla, egész jókat is írtak, és hát azért valljuk be olcsóbb is :D szerinted?

2015. aug. 15. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó az is.Azt már te tudod hogy mennyit adsz ki egy kártyára :D
2015. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak a 2xx-as szériát ne. Tapasztalat. Az ASUS szériáknál én mindenhonnan problémás VRAM-ról hallok. Míg más gyártóknál pl Sapphire-nél sem mennek megfelelően.


Nekem egy r9 270x vapor-x kártyám volt, 11 hónap után vacakolni kezdett, a pcx-nél nem találtak hibát. Visszaküldték berakom a gépbe, elszáll az egész. Hát szétment a kártya... Helyette egy R7 370 4G-t vettem és teljesen meg vagyok vele elégedve. a 3xx-as széria elég jó lett hűtés tekintetében.

2015. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen, hogy egy kis személyes tapasztalattal is segíteni tudtál! :) Így most egy kicsit azért elgondolkoztam ezen az r9 270-esen...

Szóval amit te mondtál R7 370 4G-t az akkor teljesen megbízhatóan dolgozna egy i5 4460 proci mellett?

És még a videó kártyához annyit, hogy említetted, hogy jó lett hűtés tekintetében, ez azt jelenti, hogy gyári hűtővel tökéletesen működik, semmit nem kell hozzá külön venni?

2015. aug. 15. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
jól mondod. Teljesen jó a gyári hűtése. én csak ajánlani tudom
2015. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


És aon felül kisebb helyet foglal el a kártya, vagyis rövidebb, ami hozzájárul a könnyebb szereléshez. Ja és 180W helyett csak 110W-ot eszik, ami hozzájárul a táp kisebb terheléséhez-->tovább bírja a táp-->kevesebbet dolgozik-->kevesebb hőt ad le

2015. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!