Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Házhűtők beállítása biosban,...

Házhűtők beállítása biosban, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

sziasztok, szeretném ha segítene valaki hozzáértő, van két rendszerhűtőm a gépben, hátul egy 9centis és elöl egy 12es. a hátsónak fix 1500as fordulata van elvileg, az első pedig egy szabályozható 800-1700ig. na most ha megnézem biosban, azt írja

1.system fan speed 917 rpm

2. system fan speed 735 rpm

(3. system fan speed 0 rpm)

most akkor ez mégis hogy? azt is szabályozza ami elvileg fix?? ez az egyik kérdés.a cpu system fan speedet külön jelzi abba nem nyúlok. másik hogy alatta van a beállítása,

1st system fan speed control, és 2/3rd system fan speed control ez így egyben van tehát 1. és 2/3.

mindkettőnél van 3 beállítási lehetőség: normal, silent, és manual. most mindkettő normalon van. ha manualra megyek aktív lesz alatta egy beállítás amiben ez lista jön elő: [link] nem mertem belenyúlni, ezen kéne állítanom ha az első 12 centist akarom kicsit jobban pörgetni?


2015. aug. 16. 12:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!