Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia Geforce Experience hiba!?

Nvidia Geforce Experience hiba!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval, nem rég vettem egy GTX 960 Turbo videókártyát. Rendesen fel lett rakva minden driver stb. viszont az Nvidia Geforce Experience -t ha elindítom, akkor csak egy fekete képernyő jön be, majd kidobja , hogy a program nem válaszol. Mi lehet a probléma? (Már újraraktam a drivereket, meg a programot is, de semmi)

2015. aug. 16. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos benne maradtak az előző videokártyád szemetei. Elvileg nincs hibája a programnak.
2015. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden rendszeren jól működött, szóval ha a keretrendszer, vcredistek fent vannak, az Experience-t feltetted tiszta telepítéssel is, akkor vedd fel a kapcsolatot az Nvidiával, hátha még a Turbo-t nem ismeri fel még, mert nem elterjedt kártya.
2015. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Megpróbálom még eltávolítani a dolgokat, majd újra felrakni!
2015. aug. 16. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!