Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a HP pavilon...

Mi a véleményetek a HP pavilon 15 gépekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

nem vettem még ilyen drágán laptopot, ezért szeretnék jobban utána érdeklődni. Valakinek van tapasztalata az alábbi géppel? Megéri az árát?


[link]


2015. aug. 16. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt a Radium nem ad rendes garanciát, másrészt nem éri meg, mivel gyenge a Pavilion széria minősége.

Mire kell a laptop?

2015. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:

#1


Radium valóban nam ajánlott, de a mostani Pavlionok minősge 200k alatti consumer gépek között nem számít rossznak.


Ilyen árban nagyon jó vétel lenne, ha nem szürkeimportos modell lenne.

2015. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, csak most olvastam őket. Igazából általános használatra kellenne. Egy kis programozás, adatbázis kezelés ami a legterhelőbb lenne.


Az összeszereléséről viszont azóta sok rosszat hallottam.

2015. szept. 29. 20:37
 4/7 BM-Striker ***** válasza:
Mennyi pénzed lenne rá, és mihez ragaszkodsz a gép esetében?
2015. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

max 200.000 forintot szánnék rá, lenne használva játékra, és a mindennapokra is. GTA IV fusson el rajta szépen, ez lenne a cél például.


4 magos processzornak azért örülnék, ha lehet 5.generációs, szoktam programozni illetve adatbázisokkal foglakozni, ezért kéne egy kis számítási kapacitás.


RAM elég 4GB, mert tudom bővíteni, mostani laptopamban van egy plusz 4gigás.


videókártya meg nagyából olyan Geforce 840M körüli már megfelelne szerintem.


Képernyő tekintetében nyilván örülnék egy 15,6" FullHD matt IPS panelnak, de megelégszek HD fényes TFT-vel is szerintem.


Tárhely nem lényeg, 500Giga is bőven elég, de a mai laptopokban szerintem alapból több van

2015. szept. 29. 21:19
 6/7 BM-Striker ***** válasza:

[link]

Matt kijelző, jó VGA és hűtés.(RAM bővítés és SSD még kelleni fog bele)


4 magos i7 és IPS panel 300k fölött kezdőik.

2015. szept. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, lehet akkor Hp helyett ez lesz amit kínáltál.
2015. okt. 3. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!