Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI elosztó monitor+tv-hez?

HDMI elosztó monitor+tv-hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem akarok olyan terméket vásárolni ami erre acélra nem alkalmas, a segitségeteket előre is köszönöm :D

A lényeg, hogy a gépem a monitorral hdmi kábellel van összekötve (az is egy monitor-tv), de a tv-met is rákötném a gépre, csupán filmezés céljából.

Nem szánok rá sokat, nem az ürtechnika a cél :D láttam már 2-3e Ftért, tapasztalatokat esetleg tanácsokat meghallgatok melyik éri meg, vagy mindegy e :)

Ilyesmir gondoltam:


[link]


[link]


Célnak megfelelne e? Linkeket nagyon megköszönnék :) (max 4-5e:) )



2015. aug. 17. 10:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Nincs sok különbség (csupán a szállitást nézem). Ha tv-n átkapcsolnám pc kimenetre ugyanazt a képet kapnám mint a monitoron? Értve lehetséges egyszerre ez? :)

Vagy választani kell melyiken "kapjam" a képet?

Amugy monitor azért hdmi-vel van mert nincs hangfalam igy azon hallgatom (tökéletes nem belekötni) :D

[link]

2015. aug. 17. 10:55
 2/7 A kérdező kommentje:

jelzem nem az a célom hogy 2 monitoron nézzem ugyanazt! csupán nem akarom a hdmi kábelt a monitorból folyamat kihuzgálni és a tvbe dugni.. :D

a tv-m egy 108as 4k tv, igy nem is hiszem, hogy tetszene neki! Csak az egyiken kell egyszerre kép+hang :)

2015. aug. 17. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen a videokártya ?

Mennyi HDMI illetve DVI kimenet van rajta?

2015. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 és 1, giga gtx970

[link]


Hangfalam nincs ezért használtam hdmi-t (annyira nem vagyok benne a számtekben igy köszönöm az értelmes választ és válaszokat:D)


Esetleg dvi-hdmi átalakitóval hangot is küld? :D

2015. aug. 17. 12:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Ink igy h ne már másnak kelljen keresgélni még ha fél perc is .)


[link]

2015. aug. 17. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:

A displayportok szerinted viccnek vannak rajta?:)

Ugyanaz, mint a HDMI, küld képet és hangot is, digitális kimenet, kaptál a kártyához elvileg displayport-HDMI átalakítót.

2015. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindent! :)
2015. aug. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!