Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ad be kékhalált?

Tele kérdése:

Miért ad be kékhalált?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Vettem egy laptopot az interneten.Nos ez még jó is volt.Feltelepítettem a Metin2 nevű játékot és nem mindig csak néha beadja a kék alált (amin belül igxpdx fájlra gyanakszik).Újra kapcsol a gép és a windows xp kiír egy ablakot és oda hogy a rendszer egy súlyos hiba után állt helyre.Erre én letöltöttem egy másik játékot Stronghold Crusadert azzal meg nem írja ki 2-3játékóra után se de a metinnél már 1 óra után beadja.Annyit azért kiderítettem hogy általában nem ír ki semmi hibát pl internet megy egész nap akár de a metin2 kb 1 óránál tvább nem.Annyit tudok hogy reggel amikor felkelek akor megy szépen a játék azaz amikor hideg amikor kicsit melegebb már nem .próbáltam portalanitani hogy ne melegedjen túl de nem értek hozzá.szóval minden tippet meghalgatok.


A laptopom:2GB RAM

40GB WINYÓ

128vidi kártya

windows xp s3



2015. aug. 21. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen régi gépnél ne csodálkozz.


Ha nem értesz hozzá vidd szervízbe, ott megcsinálják neked. Kipucolják, és ha lehet akkor bővítik

2015. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod igazából nem nagyon izgat már annyira annyit nem használom föleg hogy 1 hét itt a suli tanulás mellet nem lesz rá szükségem max napi 1 óra unaloműző.

Még az érdekelne hogy nincs-e a win7nek valami kisebb változata mármint hogy 4GB-os pendrive-ról szokam telepiten ia laptopot és a win7 4.9GB és nem fér rá szóval nincs-e valami olyan win7 ami ráfér a 4GB-os pendrive-ra

2015. aug. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!