Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj, miért fáj...

Mi lehet a baj, miért fáj tőle a szemem, hibás a monitor?

Figyelt kérdés
nemrég kérdésbe foglaltam már mi a problémám http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7.. az a helyzet hogy ez azóta is fennáll, nem igaz hogy 2 hét után sem szokta meg a szemem, és továbbra is fáj tőle... hátrébb is tettem, próbálgattam gyári profilokkal, kézileg beállítani, gyakorlatilag a fényerő-kontraszt-színbeállítások majd minden fokozatán volt már mégis ez van. a régi sima lcd 17esnek soha nem volt a beállításaihoz nyúlva mégsem tapasztaltam ilyesmit és mostmár tényleg nemtudom mi lehet:(
2015. aug. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van:

Én elég sötétre vettem az én monitoromat. Nem annyira sötét hogy ne lássak semmit, de alapvetően sötétnek mondható. Pl. a GYIK is teljesen olvasható, fényes, viszont pl. a youtube videók eléggé feketék.


Az NVIDIA Control Panel-ben állítgattam a fényerőt.

2015. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán a PWM háttérvilágítás miatt van.
2015. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy lg22mp57vq nem tudom pwm mentes-e
2015. aug. 22. 17:42
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Ebben a listában nem találtam a megadott LG modellt:

[link]


De itt van mutatnak egy tesztet:

https://www.youtube.com/watch?v=RlUHBQDlYgA

a video leírásában pedig ott a link a tesztoldalra.

2015. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az enyém elvileg Flicker Safe szóval villódzásmentes
2015. aug. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!