Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet egy amd r7 260x...

Hogyan lehet egy amd r7 260x kártyát optimalizálni?

Figyelt kérdés

Nemtok mit kezdeni vele sok játéknál szagat.

pl: Gta Iv-nél 800 mbot tud használni max.

Gta V-nél 1920x1080 felbontáson high beálításon 1900mbot használ haveromnak pedig csak 1500mbot körülit csak. (neki is r7 260x-e van)

meg pár játéknál van így.

Config:

gigabyte r7 260x 2gb oc + hd 7770 (a 7770 levan tiltva mikrolag miatt)

proci fx 6300

ram 8 gb 2x4gb

táp mtech 450 watt

alaplap gigabyte ga-m68mt-s2 (és nem s2p)



2015. aug. 23. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:
alapból nem is megy cf-be sem a hd 7770 -el szóval ez már így hülyeség , a másik hogy nem is cf képes az alaplapod tehát nem tudom hova raktad bele mivel csak 1 darab pcie slot van rajta! szerintem alaplapot kellene frissíteni mert elég régi még az fx 6100 alá is meg gyenge a táp ellátása hő fokokat sem ártana nézni.itt nem a kártyát kell optimalizálni!
2015. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ez nem tul jo...


egy tapegyseg cseret mindenkepp tervezz be, de lehet hogy mar keso...

2015. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

7770 t en se ertem (talan a cfx menne a ket kartyaval de annak most nem nezek utana de se alaplapod nem tamogatja se a tap nem lenne megfelelo hozza (mondjuk semmihez se megfelelo...)


alaplap is nagyon vacak, nvidia chipsetes amd lap ha jol latom de ezen kivul is nem FX ala valo lap

2015. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

270X et irtal privatban :)


milyen elonyod volt eddig a bekabelezett 7770 bol?


tapot igen cserelned kellene mindentol fuggetlen is ellenben mint irtam lehet hogy mar keso, de tetelezuk fel hogy nem


elso az legyen hogy minden hazilag barkacsolt vackot kos le geprol vagyis a 7770 t tavolitsd el teljesen


masik hogy szerintem hardverek alapjan a szoftvered is agyon lehet barkacsolva... azt magadnak kelene megoldani, legegyszerubb ha tisztan telepitsz (osszes particiot torlod, ujraparticionalsz) egy gyari (nem valami buheralt vackot) windows t

aztan gyartoi oldalakrol fel teszed a drivereket amihez kell mint pl 260x hez


aztan igen alaplapot is cserelhetnel de nem igazan eri meg, jobb lenne majd levaltanod a teljes platformodat a gepet, ha intelert nem vagy oda akkor amd uj cpu platformjat megvarod ezt neked kell tudni

7770 valamenyiert eladhato hardverapro.hu n pl.


ha laplapot valtanal lehet szinten itt hasznalt garis GigaByte 970-UD3 szerias lapot kelene keresned olcson, vagy legalabb valami jobbf'ele valodi 970 chipsetest

2015. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


osszefoglalo: elozmenyek


[link]


tapegyseg valasztashoz itt nezelodhetsz, de az oldal minden hardver es szoftverel foglalkozik es a forumara be lehet regisztralni ha kerdeznel ott is


SuperFlower SF-550-P14HE

pl. egy olcsobb jo tap

vagy pl. FSP Hyper 500

2015. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

olcsobb pl az emlitett SuperFlower bol a 450 es

vagy FSP Hexa+ 400

vagy Chieftec A80 CTG-400-80P (ebbol 450/500 is)

netan meg:

Thermaltake Munchen/Munich 430

Cooler Master B 500 V2

Evga 430

2015. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz az infókat!
2015. aug. 24. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!