Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek alsó vagy felső...

Szerintetek alsó vagy felső tápos házak a jók?

Figyelt kérdés
Egy chieftec ctg 500 as ha felülre kerül lehetnek hütési gondjai?

2015. aug. 23. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Édes mindegy hogy felső vagy alsó tápos. Hűtési gondja meg miért lenne?
2015. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Trevor. ***** válasza:
Nekem CTG-500 tápom van egy alsótápos Sharkoon Vaya házban. Kábelek elég hosszúak.
2015. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gephaz tol fugg, vannak jo felsotaposok sok, de egy 4ezer Forintos gephaz akkor sem lesz jo ha alsotapos lenne, no persze lehetne de a gephazaknak nem a tapelhelyezes a fo gondja hanem a szelozese, vagyis a venti helyek elhelyegese, es a ventik hianya, de egy rakat egyeb dolog is szamit, ha nem tudod milyen gephazat valasz tegyel fel kerdest


ha nagy fogyasztasu hardverek lesznek gepben akkor igen valoszinu karara lesz ha csak enyit tudni hogy felsotapos

ellenben egy office (irodai) gepnek lenyegeben teljesen mjndegy hogy milyen gephazba van


jo gephazak mar akar 10ezer alatt is vannak, szoval nem kell 20-30ezerben gondolkodnod de m'eg 15ben sem

2015. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azt olvastam h ugy jo ha alul elöl be megy a levegö felül meg ki és oda rakná a ventit meg h elöre kell kb 1-2 venti máshova meg semmi. Amugy játékra menne

Asus gtx 750 ti, i5 4460, asus b85m-g, wd 10ezex, Sharkoon VS3-V Green, hyperx fury 2x 4 gb

2015. aug. 23. 16:27
 5/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 az alsotapos (vagy nem?)

a konfig pedig alacsonyfogyasztasu nagyon amugy.

2015. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]

Valami ilyesmi légáramlássut irt jó ez az a sharkoon vaya amit trevor irt

2015. aug. 23. 16:31
 7/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem az a VS4


hat nem a legprofibb haz de nem is rossz, a konfignak megfelel

gyarilag elol van bene venti vagyis ha ugy tunik hogy melegszik hatra kell venni bele egyet, ellenben az nalam nem jo pont hogy 12 est nem tamogat hatul

2015. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amugy a sharkoon vs3-s green az felsö tápos
2015. aug. 23. 16:36
 9/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 nem igazan ertem:D persze lehet valakinek irod Trevor vagy mas (egy masik kerdesedhez kapcsolodva),

igen Vaya sem rossz vetel vagyis jobb lehet mint a vs3

2015. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#8 jah, arra irtam hogy #7 a vs4 az ami alsos
2015. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!