Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy r9 380 2gb-t...

Ha veszek egy r9 380 2gb-t akkor kb hány évig fogom tudni futtatni a játékokat úgy, hogy minden menjen, és nem lényeg a grafika?

Figyelt kérdés

Magyarul amíg addig eljut addig,hogy minimum kkörül is néha-néha akadjon a játék.

MErt én arra venném,hogy a lehető legtovább kihúzzam vele.

2009-ben vettem egy gtx 460-at,és még mindig viszi a játékokat,pl : GTA V-t még mediumon ,bár sokat csak minimumon.Ezért most váltanék.


2015. aug. 25. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a válasz elég savanyú lesz ezzel sem fog maxon menni a GTA5 mivel több mint 2 gb ram kell. Én GTX970 et javasolnék de az meg 100e forint fölött kezdődik.
2015. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én értelek ,de a max még mindig nem célom,hanem inkább,hogy minél tovább kitartson,mint ahogy a gtx 460 is 5 évet kiszolgált
2015. aug. 25. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
de egy pár évig biztosan magas beállításokkal tudsz játszani
2015. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 évig menni fognak a magas beállítások szerintem de ez nehéz.. elég gyorsan fejlődik az informatika
2015. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig jol fogja birni

De 380-ból inkább 4gb-ost vegyél, és ugy tovább birja.

2015. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor legalább a 4 gb-s 380-at vedd. Szerencsére az AMD pár okból egy jó ideig még a GCN szekeret fogja tolni, így pár évre elég lesz.
2015. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 papagenou ***** válasza:

az, hogy az informatika fejlődik-e rohamléptekkel, vagy a fejlesztők/kiadók tojnak az optimalizálásra (véletlen tlaán..?), abba ne menjünk bele.

Minden esetre, az egy erős kártya, de szerintem ha nem akarsz 4kban játszani, vagy nagy gddr felhasználású dolgokat csinálni, akkor nincs sok haszna a 4giga ramnak, szóval ha nagy rajta a felár - szerintem - felesleges.

2015. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már most van olyan játék ahol a 4 gigás 380 több fps-t hoz mint a 2(shadow of mordor, gta v stb.), és a kérdező hosszútávra venné. A felár se nagy, bár ha 290-et tudni venni az árban, az jobb lenne.
2015. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!