Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni, hogy mit...

Tudnátok segíteni, hogy mit vegyek a gépembe amivel a jövőbeli játékokat (pl: Battlefield 4, GTA5, COD Ghosts) max grafikán tudnám futtatni?

Figyelt kérdés
A gépemben vagy egy AMD Athlon II X2 3.2Ghz es proci, egy Geforce GTX 550Ti OC 1 gigás és 4 Gb RAM. Tudom a procim nem egy combos, de a videókártyát nemrég vettem, így nem tudom eldönteni mit válasszak, Procit, vagy VGA-t. Ha videókártyát vennék akkor a GTX 760-at, ha procit, akkor vagy az AMD FX-8350-et vagy az Intel Core i7-4770-t venném. Tehát a fő kérdés: Ezek közül a videókártya, vagy a proci javítana látványosabban és hosszabb távon a gép teljesítményén játék terén? Persze tudom hogy előbb utóbb mindkettő kell, de mivel kezdjem, amivel gond nélkül elmennek ezek a játékok?

2013. szept. 3. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Proci is és VGA is kéne. De prociból felesleges i7, az nem játékra van. Egyébként is. Ha új procit veszel, új alaplap is kell. Ramod DDR3? VGA-ból meg nem rossz a 760, de azon az áron van 7950 is (bár nem túl nagy a különbség).
2013. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan rossz helyzetben vagy, hogy egyikkel se lenne látható javulás.Egy Phenom II 965+HD7870 kombó viszont jó lenne.

FX8350 pedig nem éri meg,se az i7 (játékra).

2013. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor érdemes lenne mindkettőt venni? Procit is meg vga-t is?
2013. szept. 4. 08:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg még annyi,hogy akkor tudnátokajánlani egy jó procit emeellé a gép mellé? KÖszi
2013. szept. 4. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:

AMD FX6300 + Sapphire HD 7950


Intel-i5 4670k + Sapphire HD 7970

2013. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!