Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményt kérnék erről a...

Skateboard kérdése:

Véleményt kérnék erről a processzorról! :AMD A8-7650K?

Figyelt kérdés
jó kis Kaveri cuccos,egyik legújabb AMD foglalat típus ez az FM2+ nem akarok én ilyen FX széria radiátorokat.. fűteni nem kell! :DD

2015. aug. 27. 18:08
 1/9 |Orfeusz| ***** válasza:

Az FX-el ez nem versenyez. Az izmos procik az FX-ek, sok maggal, nagy teljesítménnyel (számítási és fogyasztásbeli is). Az A széria APU-kat tartalmaz, hétköznapi feladatokra nagyon jók. Viszont ha raksz mellé VGA-t, akkor a saját GPU-ja fölösleges.

A foglalat meg szvsz tökmindegy, mert nem sokan cserélgetnek processzort a gépben úgyse. 5-6 év múlva már nem hiszem, hogy egy új proci kompatibilis lesz a mai foglalatokkal.

Tehát a véleményem: jó kis APU, csak arra kell szánni amire való.

2015. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
AMD processzorok gyári hűtőjei híresen rosszak, ez sem kivétel, ezért ha teljesen ki akarod használni a processzort, venni kell hűtőt. Habár igaz, ez a típus nem melegszik annyira, mint a régebbi amd-s vackok, de attól még melegszik. Alsó-középkategóriás géphez jó választás lehet.
2015. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jól tudom hogy az AMD procik nagyon melegednek... az előző procim az egy x4 740-volt ami meghalt sajnos! :(
2015. aug. 27. 18:32
 4/9 A kérdező kommentje:
VGA-m az meg van ami sokkal erősebb mint a proci GPU-ja.. csak nem akarok megint Athlon fost venni mert már volt egy ami tökre is ment (nem tudom miért és ,hogy)
2015. aug. 27. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor rossz hírem van:


[link]


Az említett proci amit kinéztél +10k-ért gyengébb de van apuja (amit nem fogsz haszálni VGA mellett), ez a két különbség van csak.

2015. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Athlon x4 740-em volt 2évig.. aztán most a héten bemondta a szolgálatot.. ilyet én még nem láttam/tapasztaltam
2015. aug. 27. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Te voltál a szerencsés kiválasztott :P hő hatására se nagyon szoktak elromlani a mai cpu-k (ilyen szempontból nevezhető az is mainak), maximum ha heteken - hónapokon át magas hőmérsékleten vannak. Illetve villámlás.. kóbor áram, statikus érintés, stb. is lehet az oka, mindegyik megtörténhet szinte bármelyik procival, borzasztó kis eséllyel.
2015. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én a szerencsétlen... mondjuk ezen a héten annyi szerencsétlenségem volt
2015. aug. 27. 19:49
 9/9 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mi lehetett... egy jó kis kis Cooler MAster G500 tápegységen van minden és a tépegység 80+Bronzos kis cucc.. a konektorba még zavarszűrű is van
2015. aug. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!