Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital Green alkalmas...

Western Digital Green alkalmas elsődleges winchesternek?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen azt olvasom, hogy nem jó rátelepíteni az op rendszert, mert lassú. Nekem viszont régebbi gépbe kellene, ezért a lassúság nem jelent gondot. A sebességétől eltekintve alkalmas elsődleges meghajtónak?

2015. aug. 28. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan gyors de elfogadható elsődleges hdd-nek.
2015. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -Martin- ***** válasza:
Hát, ha a sebességtől eltekintünk, alkalmas....
2015. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlodDrunk ***** válasza:

Szia!

Vegyél Blue szériából,nem drágább és gyorsabb.

PL WD 1Tb EZEX ez jó lenne win alá is. 14k körül van

2015. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy külföldi fórumon olvastam, hogy mivel a green-ek adattárolásra vannak kitalálva, a folyamatos üzem, amit az op rendszer futtatása kíván, könnyen tönkre vágja őket. (Ugye a Windows állandóan újra írja a lemezt, ellenben, ha filmet, zenét, képeket vagy bármit tárolok rajta, akkor az egyszer fel van másolva és ott marad elég sokáig.) Ezzel kapcsolatban mik a tapasztalataitok?
2015. aug. 29. 10:45
 5/5 -Martin- ***** válasza:

Ja, ebbe van valami.


Pl.: Volt egy ismerősöm, annak a Red-es HDD-jét tönkre vágta a Windows 3 nap alatt.


Személy szerint, én is egy 14k-s 1TB Ezex-re szavazok....

2015. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!