Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Neked melyik a géped legrégebb...

Neked melyik a géped legrégebbi alkatrésze?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a perifériákra, mint pl bill+egér.


Nekem a legrégebbi egy SAMSUNG SMS-2200 hangszóró 10,5 éves, és hiba nélkül dolgozik.

bill+egér 6 éves, de működnek

monitor 5 éves (21,5 colos LED-es tökéletesen üzemel)

pc 1 éves.


2015. aug. 29. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A legrégebbi még használható periféria a tartalék egerem. Egy Microsoft optikai egér, máig tökéletes állapotban. A csoda Razer egereim nem éltek többet egy évnél úgy, hogy nem is nagyon nyüstöltem, ezzel viszont masszív Diablo2 meccsek mentek annak idején :-)
2015. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a RAM-om... azt hiszem 3 éves talán....
2015. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Perifériákból, pedig a Billem fél éves kb, az egerem meg tavaly június végén lett véve...


Akkor a monitorom, az tavaly előtt lett véve karácsonykor azt hiszem... fejesem az tavaly Július környékén.. szerintem ennyi...


Ha az összes alkatrészt nézzük, akkor a RAM az ami nálam a legrégebbi... viszont, ha a gép alkatrészeitől eltekintünk, akkor a monitorom...

2015. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két gépem van, az egyikben a legrégebbi alkatrész kb. 10 hónapos. Ezek közül csomó minden 10 hónapos, mert egybe vettem a gépet. :)


A másik gépemen a hangfal és a monitor körülbelül 11 éves. Ha a mai fogyasztói társadalomnak készült alkatrészekkel csinálnám azt, mint amit ezzel a veterán monitorral és hangfallal, szanaszét mennének.. Most őszintén: Régebben sajnos volt rá példa, hogy megütöttem a monitort. Egy állat voltam ilyen szempontból, de kb 2x történt meg. A monitornak semmi baja nem lett. Fájt a kezem.. A hangfalat egyszer izomból bevertem, a műanyag benne megrepedt, leesett a földre, és mai napig tökéletesen működik. Ez egyszer történt meg.

Nem vagyok rá büszke, már nem csinálok ilyet, de a lényeget tükrözi: Ezek még értékes dolgok voltak, nem úgy mint a mai sz*rok.

2015. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pinkpancser ***** válasza:
A ház még sulinetes gépből van (és nem a legutolsóból). A procihűtő fiatalabb picit, az csak 7-8 éves lehet (AC freezer 7 pro). De legrégebbi a felhasználó :)
2015. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A billentyűzetem, 5-6 éves kb, vagy ha a gépház is számít, akkor az(a doom 3 nál már megvolt :D). Ha pedig csak hardvert nézünk, akkor az egyik ramom, ~2 éves.
2015. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a laptopom a legrégebbi. Az 2 éves, a billentyűzet 1,5, az egér 3 hónapos, hűtő meg 9 hónapos, a fejhallgató 1 éves. A laptopban minden a legrégebbi, vagyis mivel egybe vettem az.
2015. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trevor. ***** válasza:
A mostani gépemnek a billentyűzet, lehet vagy 15 éves, de még mindig tökéletesen működik, most az ünnepek alatt ki fogom takarítani.
2015. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!