Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaphatnék segítséget USB...

Kaphatnék segítséget USB WLAN-nal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval a napokban vettem egy új gépet és a régi gépemhez csatlakoztatott USB wlan-t akartam az új gépemhez is csatlakoztatni, de azt írta ki hogy az illesztőprogram nem található ergo nincs most rajta net.


Valaki tudna segíteni?



2015. aug. 29. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan gépen, ahol van net, le kell töltsed a drivert, amit majd rá kell másolj egy pendrivera, aztán eljuttatni a másik gépre, ahol már tudod is telepíteni
2015. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, le is töltöttem már ezt a drivert telepítettem is , de utána is azt írta hogy nincs illesztőprogram.


[link]

2015. aug. 29. 20:39
 3/8 Sadi válasza:
Szia, telepítő nélkül lehet hogy nem fog menni, mert nem ismeri fel a gép, innentől nem tudja mit mihez keressen illesztő progit,
2015. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Adhatnál kicsit több infót!!


TP-Link USB adapterből van vagy 50 különféle típus és még többször ennyi hardver verzió. Nagyon nem mindegy mit raksz fel hozzá. Ezen kívül az új gépen milyen operációs rendszer fut? (mert az se mindegy).

2015. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A TP-Link típusa tl-wn821n, a gépen pedig windows 7 fut.
2015. aug. 31. 14:24
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Windows 7 driver v3 -as hardver verzióhoz: [link]


És v4 -eshez: [link]

2015. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként már leszedtem az illesztőprogramot amiben benne volt egy Driver nevű mappa és egy setup fájl a drivert még sikerült felrakni, azonban mikor a setup fájlra kattintottam kiírta hogy "adapter not detected" amit furának találtam, mert be volt dugva.
2015. aug. 31. 15:41
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Akkor ne setup exe -vel telepítsd, hanem az eszközkezelőből.
2015. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!