Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8.1-en világított a...

Windows 8.1-en világított a billentyűzetem, windows 10-en nem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Asus N56V notebook-om van, amin van billentyűzet világítás (amelyenek állíthatom az erősségét is), amióta feltelepítettem a windows 10et azóta nem világít :/ (Driver booster 2-vel már néztem, és minden driver fel van telepítve) Mi lehet a gond ? Válaszokat előre is köszönöm :)

2015. aug. 30. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A Driver Booster-t felejtsd el. Az egy nagy rakás informatikai hulladék. Telepítsd az alaplapi drivereket és menni fog! :)
2015. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Innen szedd le ezeket:

- ATKACPI driver and hotkey-related utilities

- ASUS InstantKey Utility


Utilities fülben van. Ha minden igaz ezután jó lesz.


[link]

2015. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Driver boosterre ezt nem mondanám hogy rakás szar, mert a driver keresők közül az egyik legjobb. Csak mivel ez nem hardver így nem találja meg hozzá a drivert.

2015. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, már megy is ^^ Nagyon hálás vagyok, már megszoktam,hogy este világít és most nagyon fura volt nélküle :)

Még 1 problémám lenne, arra esetleg nincs valami tippetek ? Néha nehezebben kapcsol ki (vagy ki se akar kapcsolni, csak elsötétül)a notebook :/ windows fórumon ott volt lépesékben mit nézzek meg, de az win 7re volt, és amit meg kellet volna nyitnom a vezérlőpultban, olyan nem volt win 10en :/ Erre esetleg valami javaslat ? :)( néha sokkal gyorsabban kapcsol be és ki mint win 8.1en)

2015. aug. 30. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyankor valoszínűleg frissítést telepit. Ha végez vele utánna kikapcsol.
2015. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert elég gyakran csinálja ezt... és szoktam nézni előtte,hogy van-e elérhető frissítés és mindig azt jelzi,hogy minden frisítve van :/
2015. aug. 30. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor igazából nincs ötletem.

Nekem is szokta ezt csinálni de akkor lehet hogy nekem se azért mert frissítést telepit. Eddig azt hittem.

De akkor holnap ennek utána nézek és ha találok valamit irok.

2015. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) már a vilagítással is nagyon sokat segítettél ^^
2015. aug. 30. 22:28
 9/9 anonim válasza:
Töröld le a Windows 10-et. A leggyorsabb megoldás
2015. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!