Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor jó? Melyik,...

Melyik processzor jó? Melyik, mit takar? Intel core, intel pentium?

Figyelt kérdés

Nagyjából van elképzelésem, de a proci a lelke, nem akarok mellényúlni. Igazából netezésre, otthoni használatra kell (csak) nem játszunk, de sok videot nézünk. Leszűkítettem kettőre, de nem egyforma a proci, melyik a jobb?


[link]


[link]



2015. szept. 1. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőven elég egy Intel Pentium, ha csak netre/videónézésre kell.


A DELL annyival drágább, amennyivel többet tud, processzorilag. Mindkettő megéri, de neked elég a Pentiumos Acer is. Abban van dedikált videókártya is a DELL-ben csak integrált.

2015. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Dell sokkal jobban megeri


+1 ev garancia alapbol


nincs benne felesleges dvga


820m alig erosebb a HD5500 tol, anyit nem er meg hogy emiatt aldozz a minosegbol, foleg mivel te nem jatekra hasznalnad


i3 joval erosebb mint a kis N cpu de a laptop osszfogyasztasa megis kevesebb mivel nincs dvga benne


videozni boven eleg az IGP egy regebbi gyengebb IGP is boven eleg lenne


hogy 30ezret meger e mindez? neked kell tudbod ezt ellenben valoszinuleg lehetne valogatni bar lehet mas helyrol csak emagnon laptopbol nem tudom mekkora valasztek lehet de mas hardverekbol eleg kicsi szokott lenni

2015. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elég nagy választék van, meg is lepődtem mennyi apróságra kell odafigyelni a leírásnál. Megnéztem a laptop szalon oldalán is, ugyan ez a dell 10.000 drágább.


De ha ilyen árkategóriában (max 150.000) tudtok javasolni másik gépet, szívesen fogadom! :)

2015. szept. 1. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
otthoni használatra miért nem vesztek gépet? Az kijön 110k-ból is.
2015. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!