Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki mondana véleményt a...

Valaki mondana véleményt a logitech g502ről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon akinek már huzamosabb tapasztalata van az egérrel ( 1-2 hónap ) esetleg az Asus rog gladius egér is érdekelne, de a g502es a lényeg. A válaszokat előrre is köszönöm

2015. szept. 2. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

2 hónap az nem huzamos idő egy egér életében, de nekem kb annyi ideje van meg. Eddig teszi a dolgát rendesen, meg vagyok vele elégedve de majd meglátjuk hogy meddig bírja.


Előző razer chopperhead egerem duplán kattintott amikor egyet nyomtam, vagy néha egyáltalán nem érzékelte hogy lenyomom. Nagyon szar konstrukció volt. g502 kényelmesebb is, jobban személyre szabható szoftveresen és fizikailag is a súlyok miatt, bár én sokat egyikkel sem vesződtem. Azért vettem ezt mert ezt azzal reklámozták hogy sok kattintást bír (20millát ha jól emlékszem), bár igazából összehasonlítani ez alapján nem tudtam a többivel mert elenyésző mennyiségben írják le ezt az adatot az egereknél, de gondolom ez több mint az átlag ha már ők le merték írni. Ettől függetlenül láttam olyan kommenteket külföldi fórumokban hogy fél éven belül elkezdtek gondok lenni a bal egérgombbal vagy a görgővel az emberkék g502-esén, de minden egérnél vannak ilyen kommentek csak van aminél kiemelkedően sok...


A lényeg hogy Razert ne vegyél. Ne csak egeret, de semmilyen Razer terméket. Túlárazott divatcuccok de nem úgy mint telefonból az Apple, mert ezek még szarok is nem csak drágák. Amúgy csak pár microswitch gyártótól veszik a gombot az összes nagy egér gyártó így nagy különbségek sem lesznek ezen a téren.

2015. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 2. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden szempontból bitang jó egér, csak nekem a görgő kicsit lötyögős (nem kikopott, gyárilag ilyen). Igaz, lehet jobbra-balra dönteni (plusz két gomb), szabadon futósra vagy kattogósra állítani, de én azt szeretem, ha szilárdan ül a helyén a kerék. Egyébként 9/10-es.
2015. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. szept. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!