Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megér ez a laptop 10ezer...

Megér ez a laptop 10ezer forintot?

Figyelt kérdés
Egyik munkatárs eladná a laptopját elég olcsón, már meg is mutatta de még nem döntöttem el megveszem-e. Segítsetek a döntésben. Azt hogy milyen paraméterekkel van megáldva azt nem tudom, mert hülye vagyok az ilyesmihez, mondta hogy ennyi meg annyi gigabájt de ez nekem kínai. A bekapcsolásnál vannak bajok, mert nehezen akar betölteni, van hogy be se tölt. 3x kapcsolta be előttem ebből 2x töltött be, de püfölte, csapkodta a billentyűzetet azt mondta ez segít rajta, és tényleg volt mikor segített mert betöltött és még neteztem is rajta. Mondta is mi baja van de már nem tudom valami memória, azt mondta nem lehet kijavítani. Félek ha megveszem én nem tudom elindítani. Szerintetek megér ennyit?

2015. szept. 2. 22:50
1 2
 1/14 papagenou ***** válasza:
ilyen gépet max garázsba, műhelybe vennék "már úgyis mindegy neki" alapon.
2015. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hogy milyen paraméterekkel van megáldva azt nem tudom, mert hülye vagyok az ilyesmihez"

Hát, pedig ezen múlik a dolog. Függ attól is, hogy mi okozza, hogy nem indul el. Ez így most gyakorlatilag a a helyzet, hogy adnak neked egy apró fehér tablettát, mondván, hogy vedd be. Fogalmad sincs, mi az. Őszintén, te bevennéd?

2015. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Neteztem rajta működött, kicsit búg mert mondta elavult régi és már a netezés is megterheli, melegszik nagyon. Elvileg vagy 6-8éves laptop.
2015. szept. 2. 23:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, neo is bevette a pirulát. Szóval miért ne? :D (Amúgy igaza van az előttem szólónak)
2015. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is 8 éves laptop, de egyszer sem kell csapkodnom, hogy elinduljon, és a filmezés, YT, Face, böngészés, sőt, ha játszottam rajt valamivel sem terhelte le hűtéssel annyira, hogy kikapcsoljon.
2015. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagyis, melegedjen, sorry.
2015. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Neo helyzete egy kicsit más tészta volt :) Ő már akkor tudta, mihez kell a tabletta, mielőtt bevette volna.


"Ha a kéket veszed be, a játék véget ér. Felkelsz az ágyadban és azt hiszel, amit hinni akarsz. De ha a pirosat veszed be, maradsz Csodaországban, és én megmutatom, milyen mély a nyúl ürege."

2015. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan laptopot ne vegyél soha, amit a tulajdonosa még előtted is csapkod meg püföl.


Ez alapszabály, lévén ebből látszik, hogy piszkosul nem vigyáz rá.

2015. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BM-Striker ***** válasza:

Ne vedd meg.


Kezdő fehasználóként csak gyors és megízható gépet szabad venni.

2015. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lilla_1991 jah igen, most hogy mondod tényleg. De te hinnél egy random embernek akit csak most ismertél meg? :D
2015. szept. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!