Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megér ez a laptop 10ezer...

Megér ez a laptop 10ezer forintot?

Figyelt kérdés
Egyik munkatárs eladná a laptopját elég olcsón, már meg is mutatta de még nem döntöttem el megveszem-e. Segítsetek a döntésben. Azt hogy milyen paraméterekkel van megáldva azt nem tudom, mert hülye vagyok az ilyesmihez, mondta hogy ennyi meg annyi gigabájt de ez nekem kínai. A bekapcsolásnál vannak bajok, mert nehezen akar betölteni, van hogy be se tölt. 3x kapcsolta be előttem ebből 2x töltött be, de püfölte, csapkodta a billentyűzetet azt mondta ez segít rajta, és tényleg volt mikor segített mert betöltött és még neteztem is rajta. Mondta is mi baja van de már nem tudom valami memória, azt mondta nem lehet kijavítani. Félek ha megveszem én nem tudom elindítani. Szerintetek megér ennyit?

2015. szept. 2. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg! Ga előtted ütötte kitudja, hogy máskor mit csinál vele?! 6 éves laptopot használtan nagyon nem éri meg... Ha meg is veszed kb fél év kuka... Nekünk is volt egy régi laptopunk de a Chrome lefagyott rajta! Egy 4 éves laptopban ha van 2 giga ram az is kevés ebben ha van fél giga az semmire se jó! Szerintem már, ha nem HDD baja van akkor nincs nagyon alkatrész hozzá...
2015. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki csapkodja a billentyűzetet, az már többször leejtette/földhöz vágta a gépet, kólát öntött bele, stb. Ilyen vadbarmoktól semmit sem vennék.
2015. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez egy ökör! Billentyűzet csapkodásától maximum kontakt hiba javulhat meg, de azt javítani kell nem csapkodni!


Én ingyen elfogadnám (és megjavítanám) de pénzt nem adnék érte...

2015. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Max ezer forintot adnék érte! De minek egy -a leírásodból látszó- sz arkupac?! Ha van sok pénzed akkor valszeg nem ilyen sza rságra költenéd, ha meg kevesebb akkor is miért kellene valakinek is ilyen? Lassan már történelem...
2015. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!