Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csinaltam egy hatalmas hibat...

Csinaltam egy hatalmas hibat es a kepeket illetve zeneket is leformaztam a hdd-rol a zene nem is olyan fontos a de a kepeket nagyon szeretnem valahogy vissza hozni csomo emlek esetleg mondana valaki ilyen programot ami ingyenes is akar?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 14:56
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Ha a formázáson kívül mást nem tettél a HDD-vel (például telepítés vagy bármilyen más írás művelet), akkor valamelyik törölt fájl visszaállító programmal még lehet némi esélyed. Persze az sem mindegy, hogy gyors formázás volt-e, vagy teljes. Az utóbbinál már jóval kisebb az esély.

Programot pedig rakásra találhatsz a neten, akár ingyenesen is. Én néha szoktam használni kollégák-ismerősök által törölt adatok visszanyeréséhez (pl. fényképezőgép) a Recuva-t, de van még több is, keress rá a Google-ban.

Egy jó tanács: azt a HDD-t addig semmiképpen ne használd másra, míg át nem nézetted!

2015. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom remelem segit ez a program letoltottem csak most 1 - 2 ora mig vegez all files-ra tettem biztos azert na de nem gond csak a kepek keruljenek vissza :D
2015. szept. 7. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
És annyi még, hogy a képeket ne a formázott vinyóra állítasd vissza, hanem egy másikra. Mert lehet, hogy a visszaállítás során éppen felülír egy még visszaállításra várót, és így azt más bukhatod.
2015. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És azért fontos, hogy ne csinálj a HDD-vel semmit, mert az adatok még mondhatni megvannak, csak nem mutatja. Végleges törlésre csak akkor kerülnek, ha már telepítettél rá valamit, ugyanis a telepített fájlok VÉGLEGESEN TÖRLIK a gépeket, és azok helyére települnek.


Vagyis amit te letörölsz az még ott van elvileg, csak nem mutatja. Igazából, akkor fog kitörlődni, amikor már a helyére más adat kerül

2015. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha visszaszerezted a képeidet, azonnal állíts be valami rendszeres biztonsági mentést valamire, ami nem a gépedben van. Legközelebb így kevésbé fog fájni.
2015. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!