Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fülest vegyek! MAXIMUM!...

Milyen fülest vegyek! MAXIMUM! 20 ezerért?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, a válaszokat várom.


A segítőkész embereknek előre is köszönet!



2015. szept. 10. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Füles/fejes?

Zenére/Játékra?

Stereo/5.1/7.1?

2015. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget felejtetted ki: van hangkártyád? Ha van, milyen? Ha nincs, mi az alaplapod típusa?
2015. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ASrock B75M az alaplap.


Nem, nincs hangkártyám.


Bocs, nem füles, hanem fejhallgató, ha lehet mikrofonnal, de ez "elhanyagolható".


Jó lenne ha 5.1-et biztosítana, mert a mostani stereoval csak annyit hallok, hogy mellettem egy vonalban mozog valaki (játékban) és ennyi, azt, hogy egy kicsi előtte vagy mögöttem azt már nem akarja.


A zenehallgatásra meg csak annyit, hogy nem vagyok valami kiélezett fülü, de nehogy akkor meg azt mondjátok, hogy akkor meg nem is kell ilyen, általában akkor használok fejhallgatót, ha itthon már alszik a család, a hangfallal meg nem kellene zavarni őket, és játéknál használnám a legtöbbet.

2015. szept. 10. 16:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

20k-ért már nagyon jó fülesek vannak, de őszintén szólva nem ajánlom egyiket sem. Ezzel sokan nem értenek egyet (és itt az oldalon ez egyenlő a leszavazással - grat) de csak gondolj bele: A fülhallgató minősége a hangzásban, a mikrofon teljesítményében, és az anyaghasználatban rejlik. Egy 20.000 Ft-os fejes is úgy megy tönkre, mint bármi más. A fejesek/fülesek sajnos mindig hamar tönkremennek, a leghosszabb életű amiről valaha hallottam az 3 éves volt, és annak is volt már másfél évtől ilyen-olyan baja.

Én max 10k-t adnék ki érte, és még csak a minősége se lenne sokkal gyengébb.

Ez persze a te döntésed, én csak leírtam a véleményem. A fogyasztói társadalom alapja, hogy folyamatos eladásra van szükség, és ez nem létrehozható ha a termék nem megy tönkre 1-2 év alatt. Ezt tartsd fejben. :)

2015. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom én ezt, de családunknak volt egy régi Panasonic fejhallgatója, hát mit mondjak visszasírom azokat az időket (18 évesen), mert olyan szépen tisztán szólt, magas basszus mellett se torzított és 5.1-es volt, és ő legalább bírta 5 évig, 2002-ben szerezte apám és egészen 2007-ig bírta, és sajnos a szivacs elkopott rajta, valamint a jobb oldali hangszórók megadták magukat.

Igazából nem baj, hogyha 20 ezer alatt maradok, azért is írtam, hogy maximum 20, mert a fizetésem most fog megjönni a múlt hónapi diákmelóból, és a mostani fejhallgatónak olyan baja van, hogy felcseréli a két oldalt, meg amit mondtam, nem elégíti ki a surround igényeim.

Igazából a "minél olcsóbb annál jobb"-ra hajtok, de ha lehet ez ne menjen a megfelelő és tiszta hangzás, valamint a jó hangszigetelés kárára.

2015. szept. 10. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem foglak leszavazni de ez nem teljesen igaz.


Igaz az ilyen, Steelseries, Razer, ilyen-olyan gamer sz.r cuccokra...


Audio-Technica, Takstar, Sennheiser, csak, hogy pár kiváló márkát említsek...


Mivel 99,9%-ban az összes fejhallgató 20ezer forint alatt kizárólag VIRTUÁLIS 5.1/7.1-el rendelkezik, ami annyit jelent, hogy egy programmal oldják meg.


2 szó: Razer Sorround

Ezzel tudsz AKÁRMELYIK Stereo fülesből virtuális 7.1-et csinálni.


Mivel, azt mondtad, hogy mikrofon nem szükséges, ezért egy

Takstar PRO 80-at ajánlok neked.


[link]


Kicsit túl van a 20-ezres kereten, de hidd el megéri, mintha ilyen olyan gamer sz.rokat vennél, ami úgyis elcsesződik.

Meg nyilván azért vigyázni is kell a fejesekre, szal, ha dobálod úgyis elcsesződik mindegyik. :D

2015. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó tetszik az a fejhallgató, viszont most jött a következő probléma.....(kidobom a gépet az emeletről most már)

Nem nagyon akar működni a kamerámban a mikrofon, vagy ha meg működik akkor meg olyan durván hangos lesz a beszédem, hogy elviselhetetlen.......

Agyvérzést kapok lassan.

Akkor ha kérhetlek titeket, mondanátok olyan fejhallgatót, amiben van mikrofon is, most már létfontosságú.

De mondom, nem kell nekem stúdióminőség meg minden.

Meg nekem már az se baj lassan, ha csak virtuálisan lesz 5.1 vagy 7.1-es, csak legyen valami plusz térhangzás a dologban.

2015. szept. 10. 18:36
 8/12 Smittes ***** válasza:

[link]

Razer Kraken-ről jókat olvasni.

2015. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És ez az USB dolog ez jó, nem lenne jobb a jackes megoldású fejhallgató?

Amúgy PCX-en pick pack pontra kérném a Razert akkor pont 20 ezer lenne a vége.

2015. szept. 10. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy 2-3 ezres mikrofon már majdnem tökéletes hangzást tud nyújtani.


Van egy 20 ezer forintos fejesed mikrofonnal.

vagy

Egy 3 ezres mikrofon és egy ~17 ezres fejesed.


Utóbbival jobb minőséget kapsz mind a két téren.

2015. szept. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!