Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik vegyem meg hyperx...

Ricsi15hun kérdése:

Melyik vegyem meg hyperx cloud-ot vagy steelseries siberia v3-mat?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem hogy ezek közűl választok, egyik sem rossz termék! Illetve ezeket tudnám olcsóbban megvenni! zene hallgatásra nagyon jó lenne, nagyon szeretek zenét/vidót hallgatni de ezzel együtt játszani is nagyon sokat szoktam! Melyiket vegyem meg?

2015. szept. 10. 19:04
 1/1 Bence2601 ***** válasza:
Nekem HyperX Cloud van és nagyon jó. Én is kerestem fülest és egy hangmérnök segített itt nekem gyakorin hogy melyiket válasszam. Azt mondta a hyperx egy nagyon jó hangzású hifi fejhallgató és azt mondta nagyon jó minőségű is. A mikrofont eddig csak egyszer használtam, még nem tudok teljesen nyilatkozni róla (+ én nem hallom a hangom csak a másik fél). Különben PCX.hu-n vettük ha érdekel :) A siberia is jó ahogyan szoktam olvasni de arról semmit nem tudok mondani neked.
2015. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!