Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy thermaltake v3...

Vettem egy thermaltake v3 blackx edition gépházat és abba szeretném átrakni a régi gépből a dolgokat. Nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Igazából csak attól félek hogy a legelején nem jól kötöm be a power vagy a reset kábelt meg az előlapi usb-ket.Ja és hogy megsértem az alaplapot miközbe nteszem bele és csaavarozom be :D
2015. szept. 14. 21:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ui.:Ugye a processzor hűtöt és a procit nem kell levenni az alaplapról elég csak úgy átteni?És még egy az ugye nem gond ha mágneses csavarhúzót használok?
2015. szept. 14. 21:03
 2/12 ThodEE GoD ***** válasza:
Mostani állapotot fotózd le ha még nem szedted szét, alaplap kézikönyvet töltsd le telóra vagy nyomtasd ki a szükséges oldalakat, alaplap alatt csavart ne hagyj, és a távtartókkal ne spórolj, ahova kell ott legyen ! ;)
2015. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ThodEE GoD ***** válasza:

Ha gyári a procihűtőd akkor nem kell levenni, nagyobb toronyhűtők kitakarhatnak alaplap rögzítő csavart, ha nem jön könnyen ne feszegesd valószínűleg nem tekerted ki mind.

Nem baj a mágneses csavarhúzó :)

2015. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
OKés még csak úgyis holnap jön meg az új ház, mik azok a távtartók?
2015. szept. 14. 21:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:D
2015. szept. 14. 21:06
 6/12 ThodEE GoD ***** válasza:

Így néz ki jelenleg a TT v3 am :) [link]


Alaplap távtartó csavar: [link]

2015. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ezeket a távtartókat hova kell tenni? :D
2015. szept. 14. 21:08
 8/12 ThodEE GoD ***** válasza:
Az alaplap és a ház közé, adják magukat, nézed az alaplapon az átmenő furatokat és ha alata van rögzítési pont a házon akkor oda betekersz egyet, elég kézzel de villáskulccsal vagy fogóval is meglehet óvatosan húzni ;)
2015. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ugy kell hogy ahova rakom a lapot és alapon vannak a lyukak amikbe a csavar kell azok alá a gépházba ezeket a távtartókat becsavarom és ugy ráillesztem a lapot és ezekbe belecsavarom a csavarokat? :D bocsi ha hülyeséget irtam :D
2015. szept. 14. 21:15
 10/12 ThodEE GoD ***** válasza:

Jól látod :)

De nem kell megijedni ha most is házban van akkor látni fogod, vannak fix kiemelt pontok ahova nem fog kelleni, ha mégis teszel oda elfogja tartani az alaplapot , rögtön látod majd mert ferde lesz :)

2015. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!