Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » OpenGL letöltés a gépre?

OpenGL letöltés a gépre?

Figyelt kérdés
Intel Veleron B815 VGA-m van és Windows 10 Op rendszerem. A minap el akartam indítani a Minecraftot, hogy játszok egy jót vele, de egy szép hosszú crash reportot kaptam, ami szerint nincs rajta az OpenGL a gépemen. Hiába keresgélek a neten, egyszerűen nem találok a kártyámhoz megfelelő programot, mert azt írják, hogy a VGA frissítés megoldja a gondot, de a gép szerint a videókártya a legfrissebb verzión van. Valaki tudna segíteni? Nagyon szeretném már megoldani ezt a problémát.

2015. szept. 15. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A laptop gyártói oldalán keress hozzá w10 drivereket ha találsz.Amiért fent van az még nem azt jelenti hogy működik is rendesen.

Intel Celeron B815 és nem VGA hanem CPU

2015. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miért erőlteti mindenki a windows tizet, tele van a gyik hasonló kérdésekkel.
2015. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek akkor még megéri visszaállni? Mert szerintem még nem telt le az egy hónap...

Egyébként ASUS laptopom van, de nem tudom mit is keressek a honlapjukon. Sajnos még nem csináltam ilyet ezelőtt, így szeretnék részletes segítséget kérni, ha lehet. :)

2015. szept. 15. 17:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérem, segítsen valaki!
2015. szept. 19. 10:21
 5/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként ASUS laptopom van"

Pontosan milyen típus?

2015. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ASUS X54C típusú laptop. Úgy két és fél éve vettem 100.000 Ft-ért. 1.60 GHz-es kétmagos processzor, Intel Celeron. Intel HD Graphics Videókártya és 2 Gb RAM. Sajnos jobbra nem tellett, de hamarosan tervezek venni egy újat.
2015. szept. 19. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:

"ASUS X54C"

A hivatalos oldalán csak Win8-hoz van driver - vagy megpróbálod azzal:

[link]


Vagy mivel Intel videókártyád van, az Intel oldalán elérhető egy meghajtóprogram-frissítő alkalmazás:

[link]


Vagy a notebook specifikációi:

[link]

alapján integrált Intel HD 3000 van benne, amihez az Intel oldalán elérhető meghajtóprogram:

[link]

2015. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a frissítésnél kiírja, hogy már a legfrissebb verziót telepítettem. A megoldások közül egyik sem jött be, azt írja ki, hogy a számítógép nem felel meg a minimális rendszerkövetelményeknek. Akkor most mi legyen?
2015. szept. 19. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Intel fórumain sajnos nem igazán olvasok bizakodásra utaló hozzászólásokat:

[link]

[link]

2015. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor halott ügy :(
2015. szept. 20. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!