Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vettem egy új gépházat,...

Tegnap vettem egy új gépházat, átraktam mindent a régiből, viszont van kettő problémám. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az egyik hogy a régi gépházba a pled kábel végén csak kettő lyuk volt és így simán belement a tűbe, viszont ennél már három lyuk van, megpróbáltam úgy hogy csak 2-őt dugok be akkor nem világít a led, végülis ez még nem vészes, a másik hogy ha kikapcsolom a gépet akkor a proci hűtő tovább pörög, szintúgy a gépházhoz kapott hűtő is pörög egy ideig utána vissza bekapcsol magától a gép.
2015. szept. 16. 06:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a használati utasítását a háznak és az alaplapnál benne szokott lenni
2015. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hypno ***** válasza:

Nincs véletlenül a három pines (lyukas) csatlakozó vezetékére közösítve egy kétpines (kétlyukas) csatlakozó is?

Mert ha igen akkor azt kell hasznéálni ami az alaplaphoz passzol.


Amúgy milyen házról van szó?

2015. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem bonyolult :D thermaltake v3 blacx edition a lap meg b85m pro4
2015. szept. 16. 15:11
 4/10 A kérdező kommentje:
De amugy ugy van igen ahogy az utóbbi válaszoló írja de akkor hogy csináljam meg hogy jó legyen? És mitől kapcsol vissza a gép miután kikapcsoltam, mert kikapcoslom utána leáll minden kivéve a gépháznak a ventije meg annak a ledjei meg cpu hűtő azok mennek utána kikapcsolás után vagy 3-4 mp múlva vissza bekapcsol
2015. szept. 16. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem jó. Húz le mindent ami a házhoz tartozik indítsd be csavarhúzóval. Ha kikapcsolod és visszakapcsol na az lesz a szar. A úgy is visszakapcsol add meg a tápegység típusát is.
2015. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Chieftech ctg 500 de már sikerült megoldani, úgy hogy a pled helyére bedugtam a hdd ledet a hdd led helyére ,ahol 3 pin van oda meg a 3 pines pledet és így már vílágit rendesen a bekapcsoló gombis csak anny ihogy így a hdd ledje nem villog hanem folyamatosan világít,de sztem az nem vészes annyira és így már kikapcsol a gép is rendesen, nem kapcsol vissza.
2015. szept. 16. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom mi a problem!

Rakd. Vissza mint ahogy előbb volt. Most felcserélted a bekapcsolás és a hdd ledet. Ha valamelyik nem világít fordítsd meg. Gombnál mindegy hogy van, de lednél nem.

2015. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Világit mindkettő sztem te kevered össze :D mert kipróbáltam a powert felcseréltem a resettel és akkor nem ment, így viszont hogy a két ledet felcseréltem úgy attól még világit minkettő és már kikapcsol a gép is :D
2015. szept. 16. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem arról beszélek elvileg a bekapcsolás lednek folyamatosan világítania kell és a hdd-nek villogni(attól függően mennyire van használva.
2015. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne a resetet hanem a pled-et és a hddled-et
2015. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!