Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
Pár napja RAM-ot cseréltem a számítógépemben. Azóta valami történt a képpel, mert sokkal halványabb és pixelesebb lett. A monitor és a kábel ugyanaz mint eddig. Azóta kipróbáltam, hogy kivettem a videókártyát és az integrált Intel HD video-t használva is ugyanolyan homályos és pixeles a kép. Ez felettébb idegesít, mert új és elég komoly gépről van szó. Valamit elronthattam esetleg a memória csere közben? Nem sűrűn szoktam a gépet szerelgetni, túl nagy gyakorlatom nincs benne, de nem hinném, hogy bármit elrontottam volna, mert akkor gondolom a gép nem is működne. Találkozott már valaki ilyen hiba jelenséggel?

2015. szept. 17. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A képi beállításokat is átnyálaztam mind a gép és a monitor oldalon is, de semmi változás nem történt ott sem, ami ezt a képminőség romlást okozhatná.
2015. szept. 17. 22:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Rakd újra a videodrivered.
2015. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam de sajnos nem segített, azóta már a Windowst is újraraktam de az se oldotta meg sajnos.:(
2015. szept. 17. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Kiszedte és így is ugyanolyan maradt. Tehát hülyeség volt a driver újrarakása. Ne félj a gépednek semmi baja.

.

.

.

.

.

.

.

.

A monitorodnak van. Állítsd alapbeállításokra, de ha így se lesz jó sajnos újat kell venni. Mielőtt újjat vennél próbáld ki másik gépen/laptopon is, hátha valami csoda folytán nincs igazam.

2015. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld másik kábellal a monitort
2015. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CspCsj ***** válasza:
Felbontás nem változott meg?
2015. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!