Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy ilyen összeáll...

Szerintetek egy ilyen összeállítás mennyire bírná el a mostani játékokat?

Figyelt kérdés

A gépemet szeretném felújítani nem túl drágán, hogy a mostani játékokat közepes grafikán minimum 60 fps-el vigye, egy ilyen összeállításra gondoltam:

Intel Core i3 3220 (3,4 GHz, 2 mag 4 szál, 3 MB cache)

Nvidia Geforce GTX 650 2GB

1*8 GB 1600 MHz-s RAM

Ha nem jó mit változtatnátok rajta? Egy-egy dologra max 30 ezret tudok költeni :/



2015. szept. 19. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem még ilyen videokártyám van, csak 1GB-os kiadásban. (3 hét és VÉGRE lecserélem. :D)


Annyit tudok mondani, hogy pl.: Lords of The fallen, 720p teljesen LOW-on is csak-csak 30FPS-el elfut... Amúgy 2GB felesleges erre a kártyára.

Mortal Kombat X játszhatatlan rajta.

AC-kat, CoD-okat már meg sem próbálom...


Egyszóval ez a kártya, mai játékokhoz lósz^r. Nem hogy még közepes grafikán.... bár a GTAV megvan 30 FPS Lowon...


De pl.: Tavalyról szinte az összes játék elindul rajta normálisan.

2015. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És GTX 750-el?
2015. szept. 19. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte semmivel se lenne jobb.


GTX 750Ti vel már esetleg....

2015. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
i3 helyett inkább vegyél egy Pentium G3258-at és a felszabaduló pénzt csoportosítsd át a videokártyára, egy 750TI pl. 36 ezernél kezdődik és kb. 2x olyan erős mint a 650.
2015. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne vegyél Pentiumot, később szívni fogsz vele, sőt sokszor már most is.

Ha nagyon nincs pénz, vedd meg az i3-at és használd IGP-vel amíg összeszeded egy GTX750Ti-re, csak addig nem játszol...


Amúgy mid van most?

2015. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!