Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok irni nekem olyan...

Tudnátok irni nekem olyan számítógép configokat amelyek képesek a GTA 5 full hd-ban maximum beállításokkal vinni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy uj számítógépet csak a sok újdonsággal már nem nagyon vagyok képbe.

(maximum olyan 250000Ft-ot tudnék rá szánni a dologra)

Ennyiből egyáltalán ki jön egy ilyen gép?



2015. szept. 21. 18:03
 1/3 HUN_Sector ***** válasza:
Bőven kijön. De kérlek, használd a keresőt a hardver topicban, van ott rengeteg ilyen gép összerakva. Általánosságban egy i5 4460, 8 gb ram és egy r9 380 lazán megbirkózik a feladattal (csak hogy a főbb alkatrészeket említsem).
2015. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..


Itt a #9 és a #10 válaszban van egy AMD és egy INTEL konfig. Ha CSAK játékra kell, utóbbi jobb. Ezek 240E körül vannak kiszállítva.


Ha a 250E keretet elköltenéd mind, akkor az AMD konfigot FX8350 procival vedd.

Az INTEL konfigot i5-4690K procival vedd és az AMD-nél ajánlott tápok valamelyikével.

2015. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. szept. 24. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!