Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vinyom átváltott RAW formátu...

A vinyom átváltott RAW formátumba gép ujratelepítés után! Mit cisnáljak vele?

Figyelt kérdés

Ujraraktam a gépet és utána az 1TB-os vinyom RAW formába állt át, és nem tok belemenni csak formázási lehetőségem van! De az életem van a vinyon! Probáltam TestDisc-el de nem ment! Valai sürgősen segitsen!

Valaki?


2010. márc. 13. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
RecoverMyFiles-al próbáld meg visszaállítani a fájlaidat. Van NTFS és FAT-hoz való változat. Remélem nem FAT volt azon a hatalmas vinyón
2010. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mér ha fat volt akkor mi van??? :O
2010. márc. 13. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajlamos így elhagyni magát ha elszáll a FAT tábla. Akkor GetDataBack kell mindenképp, ja és egy másik vinyó amire az adataidat teheted. Ami elromlott azt pedig NTFS-re formázzad meg, lassú formázással majd!
2010. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, az első válaszomba rossz programot írtam. GetDataBack kell, a recovermyfiles-t felejtsed el
2010. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt ugy nem lehet hogy ne kelljen másik vinyo?

Mert hát 1TB ami rossz de már csak 1db 80G-som maradt amin a windows van! :S Valahogy nem tom megcisnálni vele hogy egyből átirom hogy belelehessen lépni?

2010. márc. 14. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Lementeni tudod a hibás területről az adatot, nem pedig elérhetővé tenni. Esetleg ha nagyon sok üres hely volt a vinyó végén, és nem volt töredezett a fájlrendszere, akkor a végére megpróbálhatsz egy párszáz gigás particiót létrehozni, de erre nem veszek mérget hogy működne is.

A pótolhatatlan dolgokat mentsed le, a warez cuccot meg letöltöd újra. Csaknem 400gigányi családi fényképed lett oda ~

2010. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egyszer ilyen. Ezzel a programmal sikerült kimentem az adatokat egy másik vinyóra. Utána format adatok vissza és azóta is megy rendesen. Itt a link: [link]
2010. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én meg probáltam mindent...de nem ment sehogy se...igy muszáj volt minden fontos cuccomat letörölni! Tehát formáztam, de most az 1TB-bol 127GB-ot lát? Mi a francot csináljak ezzel??? Most én csesztem el, és mit tudok végre cisnálni hogy végre 1TB-legyen??????

Nagyon sürgös!!!

2010. márc. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!