Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes hangkártyá...

Bence2601 kérdése:

Szerintetek érdemes hangkártyát vennem?

Figyelt kérdés
Majd egyszer tervezek egy jó kis gamer PC-t és arra vagyok kíváncsi hogy érdemes-e hangkártyát vennem? Tudom azt hogy ahhoz hogy lehessen változást hallani ahhoz jó füles kell vagy hangfal. Nekem egy HyperX Cloudom van és egyszer egy hangmérnök az oldalon azt mondta nekem hogy a HyperX Cloud egy jó hangkártyával veri az összes gamernek nevezett fülest :D És arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek ha lenne egy külön hangkártya akkor a hang változna-e? Ja és ha igen akkor mondjatok pontos típust/linkeljetek légyszi! :)

2015. szept. 25. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen fülesed van meg se forduljon a fejedbe az integrált
2015. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a füles jóféle tudom :) De akkor jó hangkártyával lehetne jobb?
2015. szept. 25. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Az integrált vissza butítaná egy 2-3 ezres szintjére

Bűn lenne az integrált

2015. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ezelőtt egy 5 ezer forintos Trust volt és nem túl nagy változást vettem észre, csak ez teljesen fedi a fülem meg valamivel mélyebb a hangja. Mert a mostani gépemben integrált van.
2015. szept. 25. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább 10k ért érdemes
2015. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt írtam
2015. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyen méregdrága hangkártyát, maximum 20 ezer legyen. Amúgy olyanokat olvastam hogy az asus xonart ajánlják másoknak de én nem értek a hangkártyákhoz, te (és a többi ember aki segít nekem) milyen hangkártyát ajánlanál nekem?
2015. szept. 25. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint írtam 10000-ért már egész jók vannak. Amúgy a sonarok jók mindjárt mondok egy pontos típust is.
2015. szept. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!