Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraknátok nekem egy...

Összeraknátok nekem egy közepesen erős gépet?

Figyelt kérdés
kb 60ezer forintból kéne valamilyen gépet összerakni, legyen gyors, nyissa meg gyorsan a programokat, videókat, stb, a böngésző se akadjon, meg azért valamilyen játékok induljanak rajta, nem ilyen gt5-ökre kell gondolni, hanem valami kisebb jó játékokra... a válaszokat előre is köszönöm...

2015. szept. 25. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A középerős gép az alaphangon is a 100K-et üti, szóval kuporgasd még egy kicsit.
2015. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Raijintek Arcadia fehér

Super Flower 350W

Gigabyte F2A88XM-HD3

A8 7670K

2x4gb 2400 hyperX Fury

120gb SSD hyperX Fury


Ez pcx-en 100E kb. kiszállítva, WIN 10-re van optimalizálva a proci is!


60E-ért használt gépet keress, de az nem lesz gyors!

2015. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
60 ezerből... összeraktam egy vadiúj, erős gépet... amin még a Battlefield 4, GTA 5 is gyönyörűen megy.... na ennyit erről... használt gép, nem lesz gyors XDDD de azért kösz a segítségett
2015. dec. 2. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
És hogy néz ki a konfig?
2015. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tuti valami sima GT-s VGA.
2015. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Proci: AMD Athlon X4 840

Ram: 2x 4gb Patriot Signature 1600mhz

Graf. kar. : AMD Radeon HD 5570 1gb

Táp: Chieftec GPA-500S8 500W

HDD: Western Digital 1TB, 64mb

Alaplap: Gigabyte GA-F2A68HM-S1

Op. meghajtó: DVD+/-RW Samsung SH-224FB


és nem kellett hozzá több 100ezer forint, és nem Magyarországon élek hanem itt Vajdaság-ban.... de ha átszámoljuk forintba, akkor majdnem 60 ezerre jön ki... és üzletben vettem, nem használtan... ár-érték arányban ezek voltak a legjobbak, és meglepetésemre, elég sok játék elmegy rajta, a böngésző meg minden retek gyors, az ilyen vadiúj játékok nyilván nem mennek, mint a Batman: Arkham Knight, meg Star Wars, de pl a GTA 5 megy rajta, elég szépen.... meg BF 4 is, meg elég sok játék.... szóval ürölök neki, hogy ezeket választottam...

2015. dec. 3. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
HD5570-en oké, de nem hiszem, hogy HD-nál magasabb beállítást bír.
2015. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem is mondtam hogy ultra grafikán megy :) ... mediumon elég szépen elmegy.... amúgy nem gondoltam volna hogy menni fog, tettem egy próbát, megis lepődtem rendesen, a proci meg a ram az oké is, de azt hittem hogy a vidi kari végett nem fog menni, vagy csak full low grafikán, ehelyett mediumon is szépen megy... azért látszik hogy a rockstar játék, és az optimalizálás is olyan minőségű....
2015. dec. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!