Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér, billentyűzet és hangfaln...

Egér, billentyűzet és hangfalnál melyik márka/márkák a jobbak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egér: Steelseries, Roccat, Zowie, Razer.

Billentyűzet: Nincs egyértelmű győztes, furcsamód leginkább középkategóriásat (10-20 ezer Ft) nem érdemes venni. Vagy vegyél gagyit, amit évente cserélsz, vagy vegyél egy mechanikusat, ami tíz-húsz évig kitart.

Hangfal: Genius, Logitech.

2015. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egér változó, amik jók (én használtam őket) logitech, razer, roccat, de van ismerősöm, akinek a cougar jött be.


billentyűzetről annyit, nekem van egy silverline bill+egér kombóm (egeret félre raktam), kemény 2000 forint volt, gond nélkül megy már 2 és fél éve :D

Billnél figyelni kell, mert sok amúgy jó billentyűzet angol kiosztású, és ha magyar kiosztással használnád, nincsen Í betű, meg akkor átragasztgatni, vagy memorizálni, stb, macera.

Az viszton igaz, hogy pont a középkategória ami elég szégyenteljes :D


Hangfalnál embere válogatja, fontos hogy mire kell, milyen legyen, 2.0, 2.1, 5.1. Nekem creative van már évek óta és nagyon elégedett vagyok vele, de a geniusok is elég jók.

2015. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!