Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen melyik win 7...

Ezen a gépen melyik win 7 verzió menne jól?

Figyelt kérdés

Most jelenleg xp-m van!Kipróbáltam Windows Vistat hát mit mondjak nem volt jó!Windows Vista Home basic meg a starter lett kipróbálva a gépen a starter jól futott!Windows 7-tet szeretnék minden kép csak nem tudom melyiket rakjam fel 3 választásom lenne a Home Basic,Starter,Thin Pc!Régen volt a gépen win 7 home basic jól futott,

még játék is volt rajta asszem a gta sa nem laggolt!

Gépem:

CPU:AMD Athlon XP 2800+ 2,08ghz

RAM:2x512mb ram 1,00GB ram

VGA:NVIDIA Geforce FX5500 256MB 128-Bit fel lehet rakni a drivert win 7-re csak elég macerásan de,megbírom oldani.

HDD:Maxtor 80GB

Köszönöm a válaszokat elöre is :)

Ja a gépet régi gamekre,netezésre használnám!



2015. szept. 30. 15:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Játékra meghagyná az XP-t.Grub-on meg ki tudná választani azt a rendszert amelyiket szeretné indítani.(nálam is így van)
2015. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

kedves trevor,már megbocsáss,de egyáltalán nem kell wine ahoz,hogy xubuntun játsz.

bőven elég,ha a wan steamed,és máris bőséges lesz a játék választék.

én a részemről nem raknék arra a gépre windowst,inkább egy xubuntut vagy lubuntut.

2015. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Gábor_79 ***** válasza:
A Thin Pc nem Think PC. [link] Szerintem az valamire jó lenne, csak nem hivatalos kiadás. Kevés memóriával beéri.
2015. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Trevor. ***** válasza:
Nem csak Steam-es játékok léteznek és ott sincs rengeteg játék Linuxra.
2015. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
bőven van annyi,hogy 100 életed kevés lenne hogy mindegyikkel játsz.
2015. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csakany Dominik1993nek teljesen igaza van.

Windows XP semmi frissítés és virusirtó nélkül a játékokhoz.

Xubuntu 12.04 verzió pedig a mindennapi használathoz.

Win7 nem kell erre a sz@r gépre, ennyi.

2015. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Gábor_79 amit linkeltélt az kell nekem végre egy ember aki tudja mi kell nekem!Letöltöltöm mindenkép!Amugy XP-t már nem fogok használni mert már a Skype-ot nem támogatják rá és ugy nincs értelme!Valamikor lesz új gépem!Linux diszturbiciot nem fogok használni!Ezt le töltöm és kész!
2015. okt. 1. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!