Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP pavilion G6 laptop alkatrés...

HP pavilion G6 laptop alkatrészek hol tudok vásárolni?

Figyelt kérdés
Laptopom aksija kuka és kéne bele egy új értelemszerűen. De eddig sehol sem találtam csak használtat, ami agyon nincs ínyemre. Hol találok gyári aksit hozzá? Esetleg valami tuti után gyártottat?

2015. szept. 30. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
GU-06 néven kerested? Ne ahhoz a notihoz keress aksit hanem olyan aksit keress amilyen a notiban van, a HP szereti ezt az aksit, rengeteg gépébe ilyet tesz
2015. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz akkor nekem MU-06 típusú van, de még igazából a fő problémám mindig az, hogy hol vegyem meg az aksit, félek az után gyártottól nehogy leégesse nekem a laptopot minden adatommal és a többi...
2015. szept. 30. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Álmos voltam, kevertem a pavilion "G"-jét az aksi "M"jével.


Féléve láttam az edigitalban egy eredetit, de amazonon is lehet kapni, de szerintem majdnem mindenhol.

2015. okt. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Edigitalnál találtam én is, de mint minden eddigi helyen csak után gyártottat találtam. Ahogy hallottam ez az MU-06, MU-09 elég sűrű típus és sok laptopban használják, de még mindig nem győzött meg engem az után gyártott. Vélemények róluk? Megbízhatóság, garancia?
2015. okt. 1. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!