Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC csatlakoztatása HDMI-vel...

Kuksiman kérdése:

PC csatlakoztatása HDMI-vel TV-hez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a philips TV-met szeretném összekötni a win10-es Gépemmel vidikártya: NvidiaGTX760, beállítottam a TV-n mindent, bedugtam a hdmikábelt, de semmi, próbáltam nvidia vezérlőpultból is és a windows alap képernyőkezelőjével is, de nem működik, tudja valaki, hogy hogy tudom megcsinálni?

2015. okt. 2. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a gépen valami billkombó mint a laptopokon amivel ki lehet irányítani a képet a HDMI-re?


Tuti van az nvidianak valami szoftvere esetleg a windowson belül ird be a keresőbe hogy "képernyő" "képernyőmegosztás" biztos kidob valami beállítást.

2015. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tévén a source gombon is beállítottad a (hdmi/dvi/pc) beállítást?


Ha ez is meg van, akkor a következőt nézd még meg:

Vezérlőpult\Megjelenés és személyes beállítások\Képernyő\Képernyőfelbontás

belül van az első Képernyő alpont, amire rá kellene klikkelni, és a legördülő menüben megnézni, hogy ott van-e a tévéd.

Ha igen, akkor katt rá, és már lép is át rá.


Ha nincs, akkor bonyolódik a helyzet:

Vezérlőpult\Rendszer és biztonság\Rendszer

belül az Eszközkezelőnél kellene megkeresned a monitorod nevét.

Ha ott sincs, akkor egy driver frissítés kellene a vidikártyádnak, és azon belül kellene a beállításoknál (nvidia experience vezérlőpult/megjelenítő/több megjelenítő beállítása) megnézni, hogy felismeri-e a géped, látja-e, ha igen, akkor katt rá.

Persze ha frissítesz, akkor újraindítás, és játszd el ezeket, de remélhetőleg ezután már látni fogja.


Ha ekkor sincs semmi, akkor valami komolyan gond lesz.


(hibás kábelek, érintkezések, por okozta zárlat, egyéb szennyeződés, gyári hibák, csatlakozó hibák stb stb)

2015. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Indítsd újra a számítógépet miután mindent összekötöttél.
2015. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!