Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom beállítani a második...

Nem tudom beállítani a második monitorom. Mi lehet a megoldás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy Gigabyte Radeon R9 380-as videokártyám és rákötve egy ASUS VS228. Minden tökéletesen működik. A videokártyák 2 darab DVI csatlakozó van az egyiket használom az ASUS monitorhoz. Az imént a másik csatlakozóba is beledugtam egy DVI kábelt amit egy DVI-ból VGA-ba konvertáló adapterbe dugtam, majd bele egy LG monitorba(nem tudom a pontos típusát). Control Panelből is és AMD Catalyst Control Centerből is próbáltam felismertetni az LG monitort de nem sikerül. Control Panelben ha rákattintok a Detect-re akkor felismeri, majd az egyik monitor helyére az "ASUS VS228" a másik helyére pedig "Available Display output on: AMD Radeon (TM) R9 380 Series". a Resolution szürke, nem lehet állítani, a Multiple Displays résznél pedig kettő opció van. Az egyik "No display detected" a másik "Try to connect anyway on: VGA". Ha "leapplyzem" az "Available..." átváltozik "Display device on: VGA"-ra, a Resolution és az Orientation továbbra is szürke, a Multiple Displaysnél pedig feljön mind az 5 lehetőség. Bármelyiket választom (a "Show desktop only on 2"-n kívül ugyanis ilyenkor elsötétül még az 1-es monitor is) semmi sem történik. Ha a "Remove this display"-t választom logikusan eltűnik a második monitor. Windows 8.1-et használok.

2015. okt. 3. 16:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!