Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felszeretném "újítani" a...

Felszeretném "újítani" a gépem. Elakadtam. Mire gyűjtsek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem felújítani a gépem.. vagyis pontosan gyűjteni rá. Nemrég megvettem az új, korszerű videókártyám.. nagyon jól muzsikál, viszont ez nem elég a gépemnek.. van amelyik játék el sem indul, de ez lényegtelen.. inkább rátérek a kérdésemre. Nem tudom, hogy következőleg processzorra vagy RAM-ra gyűjtsek-e. Jelenleg egy Intel Dual Core E6600 2.4 GHz-es processzorom és 4GB Kingston RAM.. Nemtudok dönteni, új procira vagy új RAM-ra gyűjtsek?

Kérlek fejtsétek ki magatokat, és ne 1 szavas válaszokat adjatok :) Köszönöm előre is :)



2015. okt. 4. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A processzor nagyon gyenge, a RAM ahhoz képest még akár túl sok is. Összehasonlításképpen, egy i3 + 950 mellé is elég 4GB.


Mondd meg, hogy mennyit költenél a videokártyára és a processzorra, akkor tudunk neked ajánlani egy kombinációt.

2015. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Toga Aty ***** válasza:
Alaplapot,és a procit cseréld ki.Nem lesz "olcsó" :( Habár nyitó lépésnek amit máris érezni fogsz elég egy alap alaplap(7000)meg egy pl G1620-as proci cca (7-8000) és akkor máris nyomon leszel,a procit meg tovább cseréled pár hónap múlva egy i3-ra (20000)persze eladod a másik cpu-t.De még az is gond lesz hogy neked valószínűleg még DDR2-es ramjaid vannak.Abban az a jó hogy többet érnek árban mint egy ddr3-as:) Eladod és simán kapsz az árából 4 gb ddr3-at :)
2015. okt. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!