Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I7 6700k-hoz milyen alaplapot...

I7 6700k-hoz milyen alaplapot ajánlanátok? Max.50ezret szánnék rá.

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

MSI Z170-A GAMING PRO


itechshop oldalon a legolcsóbb, a proci is.

2015. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HUN_Sector ***** válasza:

Túl új az egész konstrukció, ddr4-es ramokat használó alaplapokat még nem tudunk ajánlani, nincs tapasztalata senkinek.


Viszont tudnod kell, hogy nem leszel előrébb, mintha egy ddr3-as alaplapot és egy 4. generációs intel processzort használnál, viszont jóval több pénzt kidobsz az ablakon. Az új generáció sebessége elenyésző.

Ám ha sehogy sem lehet erről lebeszélni téged, akkor a processzor K-s mivolta révén Z kezdetű alaplapot kell venned, 1151-es sockettal.

Csak egy példa: [link]


Ám továbbra is fenntartom, hogy mivel még nem kiforrott, bevezetett technológia, ezért túlárazott és nem szabad még beruházni rá.

2015. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs cégem se és vállalkozó sem vagyok. Csak azoknak olcsó
2015. okt. 11. 09:39
 4/6 hypno ***** válasza:

HUN_Sector válaszához még annyit, hogy - ahogyan hírlik - az alaplapgyártók túlságosan szabad kezet kaptak a támogatott memóriák és egyéb tulajdonságok vonatkozásában, így egyelőre a "káosz" szó jellemzi legjobban az új platformot.

Figyelmedbe ajánlom ezt a cikket: [link]

2015. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez eddig fel se tűnt, hogy csak cégeknek adnak el :))


Nekem van, itt rendelek, ezért is ajánlottam már sokszor. Ha gondolod, kis felárért megrendelem neked :)

2015. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 4


DDR4-es Modult vennék nem DDR3-ast

2015. okt. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!